تهران تابش > آیفون تصویری در تهران
آیفون تصویری در تهران | تهران تابش

آیفون تصویری در تهران، دربازکن تصویری در تهران

توضیح مختصر درباره آیفون تصویری

درب باز کن برقی تصویری یا آیفون تصویری، مجموعه ای از اجزای الکترونیکی و برقی است که  اصولا برای برقراری ارتباط دوطرفه در داخل و بیرون از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که یک سیستم ارتباطی امن برای کنترل تردد و باز کردن درب ورودی ساختمان، دفاتر و یا هر مجموعه مشابهی تبدیل شده است.استفاده از آیفون تصویری یا درب بازکن تصویری در ساختمان ها با کاربری های متنوع متداول است. این نوع تجهیزات ارتباطی امکان داشتن یک درب برقی متحرک، جهت ورود ایمن اشخاص به داخل ساختمان را می دهد. با توجه به تنوع بالای آیفون تصویری و در راستای آن خرید آیفون تصویری در تهران، نصب آیفون تصویری در تهران و تعمیر آیفون تصویری در تهران، تهران تابش با سال ها تجربه درخشان در زمینه تعمیر آیفون تصویری در تهران و نصب آیفون تصویری در تهران خدمات زیر را به شما ارائه می کند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که بهترین را تجربه خواهید کرد.


تهران تابش
         
نصب آیفون تصویری در تهران 

تهران تابش

مشاوره خرید آیفون تصویری

تهران تابش

تعمیر آیفون تصویری در تهران

در بازکن تصویری چیست ؟

انواع دربازکن تصویری:

 دربازکن تصویری یا آیفون تصویری دستگاهی است که دارای قابلیت نصب در مجتمع های مسکونی و یا اداری تجاری به عنوان زنگِ دَرب، جهت مکالمه و بازکننده ی آن می باشد . ویژگی منحصر به فرد این ایفون تصویری این دستگاه امکان مشاهده ی فرد پشت در و درصورت تمایل بازکردن در برروی فرد توسط استفاده کننده است. این امر باعث بالا رفتن امنیت نیز می شود. اندازه ی این دستگاه ، ایفون تصویری می تواند بین ۴ اینچ تا ۱۰ اینچ متفاوت باشد. این دستگاه به عنوان کالایی ضروری به منظور رفع نیاز ساکنین محل به شمار می آید.به طور کلی می توان گفت که دو نوع ایفون تصویری داریم که به شرح زیر می باشد:
آیفون تصویری آنالوگ
:  این آیفون تصویری به تعداد واحد، شاسی زنگ وجود دارد.
آیفون تصویری دیجیتال
: پنل آیفون تصویری دیجیتال به صورت کدینگ با قابلیت برنامه ریزی و پروگرام کردن است که برای مجتمع هایی با تعداد بالای واحد استفاده می شود.

دربازکن تصویری در تهران | تهران تابش

آیفون تصویری در تهران | تهران تابش

قسمت های مختلف آیفون تصویری

  ۱) صفحه آیفون تصویری (panel): صفحه ای فلزی، از جنس آلومینیوم آلیاژی به همراه لاستیکی دور آن به منظور جلوگیری از نفوذ
  ۲) صفحه ای فلزی، از جنس آلومینیوم آلیاژی به همراه لاستیکی دور آن به منظور جلوگیری از نفوذ   
  ۳) صفحه نمایش (video phone monitor): جهت نمایش تصویر در دو مدل ایفون تصویری سیاه و سفید و رنگی
  ۴)لنز و شیشه ی محافظ آن (camera window): به منظور کاهش تأثیر نور خورشید
  ۵) دوربین (camera): به منظور دریافت تصویر ال ای دی های
  ۶)  مادون قرمز (infrared led): جهت دریافت نور در شب
  ۷) بلندگو (speaker): جهت پخش
  ۸)صدا شستی (resident call button): دکمه ی فشار زنگ به تعداد طبقات
  ۹)  میکروفن (microphone): انتقال صدا در آیفون تصویری
  ۱۰) منبع تغذیه (power source): دارای خروجی ۱۲ ولت dc و ac
  ۱۱)  کابل (door opener cable): رابط بین پنل ورودی، منبع تغذیه، گوشی و صفحه نمایش و قفل باز کن
  مگنت)

چرا شرکت تهران تابش را برای تمامی امور آیفون تصویری در تهران انتخاب کنیم؟

 تنوع آیفون های تصویری باعث دشوار شدن انتخاب این دستگاه گشته و همچنین موجب سردرگمی مشتریان در رابطه با اطمینان از کیفیت آن شده است. شرکت تهران تابش نمایندگی تخصصی در زمینه آیفون تصویری در تهران با علم به روز و کامل از دستگاه دربازکن تصویری ، آیفون تصویری و قطعات آن جهت تسهیل امر خرید این دستگاه می باشد. شرکت تهران تابش در تهران با بهره گیری از کارشناسان متخصص، آماده خدمت رسانی در زمینه ی فروش ،نصب و تعمیرات آیفون تصویری در استان تهران می باشد. شرکت تهران تابش مفتخر است که از سمت مشتریان جز بهترین نمایندگی استان در زمینه تعمیر و نصب آیفون تصویری در تهران شناخته شده و تمام تلاش خود را در جهت تداوم این امر و اثبات شایستگی خود انجام می دهد. شرکت تهران تابش پروژه های موفق بسیاری را در سراسر شهر تهران در کارنامه ی خود ثبت کرده است. پروژه هایی که در راستای فروش، نصب آیفون تصویری در تهران، تعمیر آیفون تصویری در تهران، نصاب آیفون در غرب تهران، نماینده آیفون تصویری در تهران، فروش آیفون تصویری در تهران، بورس آیفون تصویری در تهران و سایر خدمات دیگر در این زمینه میباشد.  

امکانات پیشرفته آیفون تصویری

خرید آیفون تصویری در تهران | تهران تابش

انواع برندهای آیفون تصویری

 از آنجایی که این دستگاه شامل برند های متفاوتی می باشد، شرکت تهران تابش توانسته با پشتکار و تلاش بی وقفه آشنایی کامل را نسبت به تمامی برند های ایرانی و خارجی به دست آورد و می تواند ان را در سراسر تهران بزرگ ارائه دهد و همچنین در نصب ایفون تصویری در تهران و تعمیر ایفون تصویری در تهران در انواع برندها خدمت رسانی کند و کمک کند هم استانی ها بهترین انتخاب را داشته باشند. از جمله برندهای که شرکت تهران تابش توانایی خدمت رسانی آنها را دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد شما عزیزان تنها با یک تماس می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.


آیفون تصویری تابا 

آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری تک نما

آیفون تصویری سوزوکی

آیفون تصویری کوماکس


آیفون تصویری سامسونگ

آیفون تصویری اف اف

آیفون تصویری کالیوز

آیفون تصویری پاناسونیک

آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری تکنما

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.