تهران تابش > هواکش در تهران > تعمیر هواکش در تهران
تعمیر هواکش در تهران | تهران تابش

تعمیر هواکش در تهران

هواکش هم همچون سایر دستگاه های الکتریکی به سرویس هرماهه و یا تعمیر با هدف بیشتر شدن میزان کارکرد این دستگاه به مرور زمن و ارتقای کیفیت آن نیاز خواهد داشت. تعمیرکاران شرکت تهران تابش اقدام به تعمیر هواکش تهران جهت سرویس و نظافت انواع دستگاه هواکش، عیب یابی این دستگاه، تعمیر برد هواکش و فن آن، تعمیر موتور دستگاه های هواکش، تعمیر پروانه این دستگاه و در صورت نیاز نصب قطعات جدید ای تعویض آنها می کنند. همینطور عملیات تعمیر انواع هواکش در تهران شامل باز و بسته کردن اجزای آن توسط تکنسین های مجرب و عیب یابی این دستگاه و در آخر رفع عیب دستگاه هواکش است.

تعمیر انواع هواکش در تهران

                                    

تعمیر هواکش ساختمانی

تعمیر هواکش فروشگاهی

تعمیر هواکش صنعتی

تعمیر هواکش سانتریفیوژ


تعمیر هواکش ساختمانی تهران

توصیه می گردد کلیه امور مرتبط با تعمیر هواکش در تهران به وسیله متخصصین صورت پذیرد. هم چنین پیش از انجام هرگونه عملیاتی از قطع بودن برق اطمینان حاصل گردد. به منظور انجام تعمیر انواع دستگاه هواکش و تعویض  یا تعمیر خرابی های سیم کشی و قطعات به وسیله ی متخصصین اهل فن شرکت تهران تابش در کمترین زمان ممکن آماده به خدمت رسانی به شما تهرانیان عزیز است. به این امر نیز توجه داشته باشید که الکتروموتور باید در فضایی کاملاً باز واقع شده باشد. عملیات تعمیر هواکش ساختمانی باید با توجه به ثابت بودن الکتروموتور صورت پذیرد.

مراحل تعمیر هواکش ساختمانی و هواکش فروشگاه در تهران
 شامل موارد زیر است:
۱- جدا کردن قاب جلوی هواکش
۲- جدا کردن موتور از روی قاب بدنه
۳- جدا کردن قطعات موتور و بررسی بالشتک های استاتور
۴- نصب  اجزا بعد از تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض تجهیزات  

تعمیر هواکش ساختمانی تهران | تهران تابش

تعمیر هواکش فروشگاهی تهران | تهران تابش

تعمیر هواکش فروشگاهی تهران

سرویس سالیانه دستگاه های هواکش فروشگاهی به وسیله ی کارشناسان مربوطه باید صورت پذیر، چرا که دستگاه هواکش فروشگاهی به سرویس دوره ای برای افزایش طول عمرشان نیاز دارند. سرویسکاران و تعمیرکاران شرکت تهران تابش با هدف سرویس هواکش به جای روش قدیمی آب از دستگاه کمپرسور باد بهره می برند. هم چنین در این شرکت در بازه های زمانی برای روان بودن دستگاه بلبرینگ ها توسط سرویسکاران کارآزموده گریس کاری می گردند، به این نحو که از پمپ گریسکاری استفاده می شود و شیلنگ آن در محل گریسخور یاتاقان وصل و پمپاژ می شود. همینطور تنظیم پروانه ی دستگاه در بازه های زمانی خاص توسط کارشناسان مربوطه انجام می گیرد چرا که در صورت بالانس نبودن، دستگاه می لرزد و باعث می شود که فشار بالایی به  الکتروموتور فشار بالایی وارد گردد و باعث شکستن پروانه ها و بروز آسیب های جدی به بلبرینگ ها، می شود. تسمه ها نیز به وسیله ی متخصصین کنترل می شوند و اگر خراش یا پوسیدگی داشته باشند تعمیر و در صورت نیاز تعویض می شوند.


تعمیر هواکش صنعتی تهران

تعمیر و نگهداری هواکش های صنعتی به متخصصین و کارشناسان مربوطه نیاز داد که در بازه های زمانی مناسب این عملیات به بهترین نحو به همراه رعایت اصول خاص تعمیر دستگاه های صنعتی انجام گیرد.

اصول و قواعد سرویس و تعمیر هواکش صنعتی

  • بازرسی دوره ای که این دوره های زمانی بسته به نوع هواکش و کارکرد آن ها
  •  ثبت اطلاعات تعمیر و تعویض قطعات
  •  تمیزکاری دوره ای که باعث افزایش بازدهی می گردد
  • بالانس چرخ فن
  • از بین بردن گرد و غبارهای چسبیده به پره ها
  •  رنگ کاری دوره ای به منظور پیشگیری از خورندگی دستگاه
  •  روغن کاری یاتاقان ها، تمیزکاری و تنظیم دمای محیط آن

تعمیر هواکش سانتریفیوژ تهران

 دستگاه فن سانتریفیوژ در محیط های کارخانه ای و کارگاهی به تعمیر تخصصی نیاز دارد و باید به وسیله ی متخصصین ذی ربط انجام شود. زمان هایی که دستگاه فن سانتریفیوژ نیازمند تعمیر می شود به شرح زیر است:
۱- زمانی که فن کلا کار نمی کند.
۲- زمانی که فن با صدای ناهنجار و بلند کار می کند.
۳- پایین بودن میزان حجم هوا.
۴- حرارت بسیار بالای موتور.
۵- حرارت بالای یاتاقان ها در صورت کشیده نشدن مناسب تسمه ها یا عدم روغن کاری آن ها  

تعمیر هواکش تهران | تهران تابش
تهران تابش

تعمیرکار هواکش در تهران

هواکش نیز مانند هر وسیله ای پس از مدتی کارایی ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که البته تعمیر آن را باید به یک تعمیر کار حرفه ای و آشنا به کار سپرد تا سریع مشکل و خرابی هواکش را تشخیص داده به درستی تعمیرات را انجام دهد و هواکش را مثل روز اول تحویل دهد. اگر به دنبال یک تعمیر کار هواکش در تهران هستید پیشنهاد می دهیم با شرکت تهران تابش تماس بگیرید و از خدمات در این زمینه بهره مند شوید.

هزینه تعمیر هواکش در تهران

تعمیر هواکش هزینه ای مشخص و قابل ذکر ندارد و با توجه به عواملی از جمله نوع خرابی، وسایل لازم برای رفع مشکل هواکش، هزینه ایاب و ذهاب و ... توسط تعمیرکار تعیین می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه تعمیر هواکش در تهران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با تهران تابش در ارتباط باشید.

چرا شرکت تهران تابش را برای امور سرویس نصب و تعمیر هواکش در استان تهران انتخاب کنیم؟

مشاوره در رابطه با تعمیر انواع هواکش در تهران و سیستم های تهویه

تعمیر و در صورت نیاز تعویض تجهیزات انواع دستگاه هواکش 


تعمیر انواع هواکش تهران براساس شرایط شهروندان محترم و انتخاب آن ها

سرویس و بالانس تجهیزات هواکش در محل 


اجرای پروژه ی سرویس های دوره ای و تعمیر هواکش در انواع مختلف 

خدمات پس از فروش و تعمیر انواع دستگاه هواکش

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.