تهران تابش > هواکش در تهران > نصب هواکش در تهران
نصب هواکش در تهران | تهران تابش

نصب هواکش در تهران

به منظور پیشگیر از توزیع بوی بد در انواع مختلف اماکن محیط های ساختمانی برای مثال سرویس های بهداشتی و یا خروج بوی شدید غذا یا دود ناشی از پخت و پز به نصب هواکش در ساختمان نیاز خواهیم داشت. از آنجایی که فرآیند نصب هواکش نیازمند دانش الکتریکی و سیم کشی های متعدد است، به منظور انجام عملیات نصب هواکش به یک نصاب متخصص و کارشناس در زمینه فن و هواکش نیاز خواهد شد. مرکز نصب هواکش شرکت تهران تابش، با بهره گیری از کارشناسانی متخصص و کارآزموده در رابطه با این مسئله به شما یاری می رساند تا فقط انجام یک تماس تلفنی با شرکت تهران تابش قادر شوید کار نصب هواکشتان را به متخصصین و کارشناسان نصب بسپارید تا با اعزام سریع نصابان دوره دیده شروع به نصب هواکش در محل شما عزیزان تهرانی نمایند.


مراحل نصب هواکش و فن تهران

 ۱- سیم کشی: ابتدایی ترین گام به منظور نصب هواکش ساختمانی ایجاد اتصالات  توسط سیم کشی است. این فرآیند توسط اتصال یک مجموعه رشته سیم نول و سیم فاز صورت می گیرد، همین طور اگر ساختمان شما ارت داشته باشد اتصال سیم ارت به این دستگاه نیز جزو مراحل خواهد شد.
۲- نصب فن:
پس از اتصالات و سیم کشی خود دستگاه فن نصب می گردد. نصب دستگاه فن ساختمانی به محل نصب لوله هواکش بستگی دارد  که ممکن است روی دیوار یا سقف باشد، با در نظر گرفتن این مهم که جهت گردش هوااز داخل به بیرون باید باشد نصب هواکش صورت می گیرد.
اتصال سیم ها و رساندن آن ها به محل نصب فن اگر روکار باشد باعث ایجاد خطر در محیط می گردد خصوصاً در محیط هایی که از رطوبت بالایی برخوردا است هم چون حمام یا سرویس بهداشتی. بنابراین برای انجام حرفه ای عملیات نصب هواکش نیاز به تکنسین متخصص بیش از پیش به چشم می خورد.

نصب هواکش و فن تهران | تهران تابش

نصب هواکش خانگی در تهران

نصب هواکش ساختمانی به نوع دستگاه هواکش و حجم فضای محل نصب بستگی دارد همین طور شرایط محیطی محل نصب نیز در نصب هواکش ساختمانی تأثیر گذار است. برای دریافت مشاوره در رابطه با این مسئله شما عزیزان تهرانی می توانید با تکنسین های متخصص و مجرب شرکت تهران تابش تماس حاصل نموده و از مشاوره ی آنان بهره مند شوید. به منظور نصب هواکش ساختمانی باید به نکات زیر توجه کرد:
- ایجاد مکان مناسب جهت نصب هواکش، در نظر گرفتن فاصله از سقف، کف و دیوار جانبی، صاف بودن سطح زیر فن، استحکام در دیوار بدون هیچگونه ایجاد لرزش در فن، واقع شدن دمپر خارج از سالن و توری داخل سالن، حصول اطمینان از کارکرد تیغه وسط و روان بودن حرکت تیغه

نصب هواکش خانگی در تهران | تهران تابش

نصب هواکش فروشگاهی تهران | تهران تابش

نصب هواکش فروشگاهی تهران

نصب هواکش فروشگاهی مستلزم اتصالات استاندارد است و انجام این اتصالات و سیم کشی ها باید به وسیله ی نصابان متخصص صورت پذیرد. به منظور انجام سیم کشی های هواکش فروشگاهی می بایست استانداردها و قوانین شرکت برق منطقه رعایت شود. همچنین باید توجه کرد که در مسیر ورودی برق از تجهیزاتی همچون کنترل فاز، قطع کننده و فیوز باید استفاده کرد. مسئله ی بعدی توجه وصل بودن سیم ارت (سیم اتصال بدنه) به زمین و حصول اطمینان آن است. نصب هواکش فروشگاهی به سه روش دستی، نیمه اتوماتیک یا درایو صورت می پذیرد. این امر نیاز به نصب تجهیزات حفاظتی و کنترل آنها دارد که باید به وسیله ی کارشناسان ذیربط انجام گردد.


نصب هواکش صنعتی در تهران

وقتی یک اشتباه در راه اندازی دستگاه هواکش صنعتی و نصب آن می تواند باعث ایجاد اختلال و آسیبرسانی به تجهیزات دستگاه شود و همین امر مشکلات قابل توجهی را در این صنعت به بار می آورد، نصب دستگاه هواکش صنعتی عملیاتی با دقت بالا محسوب می گردد. به منظور کاهش عوامل نا مطلوب محیطی در هنگام نصب هواکش ، باید در انتخاب محل نصب هواکش ، محل اجزا کانال نیز در نظر گرفته شود و شرایط کمی و کیفی و تاثیرات آن مورد بررسی قرار گیرد. اگر در هنگام نصب فن مجبور به استفاده از المان هایی با تاثیر نامطلوب بر عملکرد فن هستیم باید میزان افت فشار انها را در محاسبات فن لحاظ شود. پس از نصب هواکش نیز برای اطمینان از عملکرد سیستم ، بازرسی ها و بازدید های دوره ای انجام گیرند. طریقه صحیح نصب هواکش ها باید به این نکته توجه نمایید که هواکش تنها در صورتی بهترین عملکرد را خواهد داشت که به صورت درست نصب و راه اندازی شده باشد. در صورتی که شرایط نصب به درستی اجرا نشوند ، نه تنها راندمان عملکردی فن کاهش چشمگیری ایجاد می شود، استهلاک دستگاه نیز بالا می رود و امکان آسیب رسیدن به دستگاه افزایش می یابد. مصرف بیشتر جریان برق نیز از دیگر پیامدهای نصب غیر اصولی و نا صحیح فن می باشد. شرکت تهران تابش اقدام به انجام کلیه امور در جهت هواکش صنعتی در شرق تهران نموده است.

نصب هواکش صنعتی در تهران | تهران تابش

نصب سانتریفیوژ در استان تهران | تهران تابش

نصب سانتریفیوژ در استان تهران

انواع هواکش های صنعتی و دستگاه های هواکش سانتریفیوژ در اکثر اوقات برای غذاخوری ها ، فست فودها ، رستوران ها، سفره خانه ها و پارکینگ ها برای خارج کردن هوای نامطبوع و دود ناشی از پخت و پز و همین طور در سالن های بزرگ همانند باشگاه ها انجام می گیرد. از آنجایی که این مراح نصب هواکش سانتریفیوژ باید با رعایت اصول ایمنی انجام شود، نصب هواکش سانتریفیوژ نیازمند کارشناسان متخصص است تا از بروز خطرات ناشی از رعایت نشدن مسائل ایمنی پیشگیری شود. همچنین عملکرد سانتریفیوژ با نصب صحیح بالاتر خواهد رفت.
شرایط فرآیند نصب درست سانتریفیوژ: تراز بودن محل نصب، دور بودن محل نصب از مواد آتش زا یا اسیدی، میزان مناسب جریان ورودی، استفاده از محافظ جریان برق، تعبیه توری و دمپرها (عدم ورود مواد زائد و موجودات)

نصاب هواکش در تهران

برای نصب هواکش در تهران باید از فردی با تجربه و آشنا به کار کمک بگیرید. از آنجایی که نصب صحیح در کارکرد و طول عمر دستگاه تاثیر می گذارد باید نصاب از مهارت و تجربه بالا برخوردار باشد تا بتواند به بهترین شکل نصب هواکش را برای شما انجام دهد، در صورتی که نیاز به نصاب حرفه ای و کار آزموده دارید می توانید با شرکت تهران تابش تماس بگیرید و از متخصصان برتر برای نصب هواکش در تهران کمک بگیرید.

هزینه نصب هواکش در تهران

برای نصب هواکش نمی توان هزینه معینی را ذکر کرد و با توجه به عواملی توسط نصاب برآورد می شود، نوع هواکش، اجزای لازم برای نصب، هزینه ایاب و ذهاب و .... از عوامل تاثیرگذار در هزینه نصب هواکش می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه های نصب انواع هواکش می توانید با شماره های درج شده در سایت تهران تابش تماس حاصل فرمایید و با متخصصان در ارتباط باشید.


چرا شرکت تهران تابش را برای تمامی امور نصب هواکش در تهر ان انتخاب کنیم؟

هدف شرکت تهران تابش ارتقاء سطح راه اندازی هواکش ها در سرتاسر استان تهران و انجام هرچه بهتر پروژه های ساختمانی در رابطه با صنعت تهویه به وسیله ی تکنسین های متخصص، دوره دیده و مجرب است. شرکت تهران تابش با سابقه ی بالا و تجربه عملی، به همراه بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از تجهیزات پیشرفته همگام با تکنولوژی به روز دنیا و مطابق با استانداردهای جهانی به جرأت می توان گفت جزو موفق ترین شرکت ها در زمینه ی تهیه و نصب انواع هواکش ساختمانی، فروشگاهی و صنعتی در تهران و تعمیر انواع هواکش در این استان محسوب می گردد.

انواع هواکش در تهران | تهران تابش

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.