تهران تابش > هواکش در تهران
انواع هواکش صنعتی و ساختمانی در تهران | تهران تابش

انواع هواکش در تهران بزرگ

انواع هواکش در تهران

هواکش ها با هدف ایجاد جریان هوا و جابجا نمودن آن استفاده می شوند و از آنجایی که تهویه هوا نه تنها بر روی بهداشت محیط تاثیر دارد بلکه برای سلامت تنفسی نیز تأثیرگذار است، رساندن اکسیژن و کنترل انواع آلاینده های فضا و همچنین از بین بردن بوی نا مطبوع از دیگر کارکرد هواکش صنعتی است. تهویه هوا از دیرباز تا کنون در هر مکانی از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. همان گونه که در سالیان پیشین بهره گیری از هواکش های قدیمی و ساده ای برای این امری رایج بوده، با سپری شدن زمان و پیشرفت فناوری دستگاه های پیشرفته تر کنونی با آن ها جایگزین شده اند که به عنوان جزئی جدایی ناپذیر در هر محیطی محسوب می گردند.
شرکت تهران تابش، نمایندگی هواکش در تهران است که با برخورداری از متخصان و کارشناسان برتر آماده خدمت رسای در سراسر استان می باشد و فعالیت تهیه و فروش انواع هواکش برقی را در سراسر تهران انجام می دهد. این مسئله با بهره گیری از علم به روز دنیا در رابطه با این دستگاه صورت می گیرد. شرکت تهران تابش با هدف کسب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان خود با بهره گیری از کارشناسان متخصص و حرفه ای امکان دسترسی به مباحث روز دنیا را در رابطه با این محصول فراهم کرده است تا به عالی ترین نحو ممکن محصول خود را انتخاب کرده و تهیه نمایید.

هواکش تهران | تهران تابش

هواکش چیست؟

دستگاه هواکش درواقع سیستمی الکترونیکی است که به منظور ایجاد جریان هوا در محیط تعبیه می گردد و دارای پره هایی دوار است. فن های هواکش تهران که در شرکت تهران تابش در بازار ارائه می گردد با دهانه هایی با سایزها مختلف در بازار موجود است در نتیجه با توجه به سایز قطر دهانه و لوله هواکش باید دستگاه هواکش را تهیه کرد. تفاوت دمنده ها با هواکش در این است که دمنده ها حجم کمتری از هوا را با فشار بالاتری تولید می کنند این در حالی است که هواکش ها حجم هوای بالاتری را با فشار پایین تر  به جریان در می آورند.

هواکش صنعتی در تهران | تهران تابش

انواع هواکش در تهران

هواکش ساختمان در تهران

هواکش صنعتی در تهران

هواکش فروشگاه در تهران


انواع هواکش در تهران | تهران تابش

انواع هواکش بر اساس پروانه های آن

نوع دستگاه هواکش به پروانه ی تعبیه شده بر روی آن بستگی دارد و در دونوع به شرح زیر به بازار عرضه می گردند:
• هواکش های آکسیال: دستگاه های هواکش آکسیال جابه جایی جریان هوا با حجم بالا و فشار پایین را برعهده دارند. این نوع از هواکش ها بیشتر اوقات در محیط های با دیوارها، درها و پنجره های کم مورد استفاده قرار می گیرند. 
• هواکش های رادیال: دستگاه های هواکش رادیال جریان هوا را با فشار بالا هدایت می کنند که اغلب در محیط های وسیع از جمله پارکینگ ها یا اماکنی غیرقابل دسترس به فضای بیرون از انواع کانال ها استفاده می گردد. کانال هایی با پیچ و خم زیاد و بنابراین بروز کاهش فشار به منظور تولید هوا با حجم و فشار بالا و ایجاد هوای خروجی با قدرت بالا به پروانه های رادیال نیاز خواهد داشت. برای مثال هواکش سانتریفیوژ در تهران است که با استفاده از پروانه های رادیال شروع به تولید جریان هوا با فشار بالای استاتیکی می کند.


هواکش آکسیال

 هواکش آکسیال یا محوری دارای قطعات جزئی به شرح زیر است
۱) قاب
۲) توری
۳) پروانه
۴)الکتروموتور
 هواکش آکسیان هوا را در راستای محور موتور به جریان می اندازد و جابه جا می کند.
شرکت تهران تابش
عرضه کننده ی انواع مختلف هواکش آکسیال در تهران همچون هواکش خانگی، صنعتی و فروشگاهی آماده به خدمت رسانی به شما شهروندان تهرانی گرامی در سراسر این استان است.

هواکش رادیال

هواکش رادیال که به هواکش سانتریفیوژ معروف است، به عنوان هواکشی گریز از مرکز به شمار می آید که یکی از رایج ترین انواع هواکش صنعتی محسوب می شود. اساس کار هواکش رادیال در اصل جابجایی هوا با افزایش حجم و ایجاد سرعت در جریان هوا به واسطه ی پروانه های چرخشی است. پروانه های چرخشی وظیفه ی واردکردن هوا به کانال و جابه جایی آن با سرعتی ثابت را بر عهده دارند. هواکش سانتریفیوژ در تهران یا همان هواکش رادیال در انواع گوناگون همچون پلاگ فن و حلزونی به وسیله ی شرکت تهران تابش به بازار ارائه می گردد. شما شهروندان عزیز تهرانی می توانید تنها تنها با مراجعه به این سایت مدل هواکشی که سازگار با شرایط محیطی شماست را پیدا کرده و انتخاب کنید.

هواکش ساختمان در تهران

در این بخش به طور اختصار ساختار دستگاه هواکش ساختمان در تهران عنوان گشته است تا شما تهرانیان گرامی بتوانید انتخابی مناسب برای دستگاه هواکش سازگار با شرایط ساختمانتان  داشته باشید.

هواکش خانگی تشکیل شده از قطعات پلاستیکی است که قدرت تخلیه ی هوای آن چیز حدود ۸۰ تا ۱۲۰۰ مترمکعب است.
اجزای هواکش ساختمانی شامل دوقسمت اصلی به شرح زیر است:

• پروانه : پروانه، روتور، ایمپلر یا گردنده به عنوان قسمت متحرک این دستگاه به شمار می آید. این قسمت متحرک در محفظه ای جعبه ای تحت عنوان هوزینگ قرار دارد تا جریان هوا را هدایت نماید. این جعبه برای حفاظ پروانه ها از برخورد اجسام تعبیه گشته است. 
• الکتروموتور: اکتروموتور وظیفه ی ایجاد نیروی لازم را به منظور حرکت پروانه ها به عهده دارد. 

قابلیت های هواکش ساختمانی در تهران

در گذشته دستگاه هواکش تنها با هدف ایجاد برودت در دمای محیط و یا تهویه هوا در ساختمان ها تعبیه می شد، اما با گذشت زمان در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی به این دستگاه نیز قابلیت هایی از جمله مواردی که در زیر آمده است اضافه شده است:

• ترموستات:
به منظور خاموش شدن اتوماتیک هواکش در حرارت 
• تنظیم دریچه:
به منظور هدایت هوا در جهات مختلف

هواکش صنعتی تهران

از آنجایی که در محیط های صنعتی فرآیندهای پیچیده ی شیمیایی در حجم بالا انجام می گیرد و موجب می گردد آلاینده های خطرناکی در فضا و محیط کار آزاد گردد که سلامت کارکنان را با خطر جدی مواجه می کند،  تأمین هوای سالم در تأسیسات و محیط های کارخانه ای و صنعتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا محیطی سالم برای کارکنان مهیا گردد تا جایی که دستگاه های هواکش صنعتی به عنوان جزئی جدایی ناپذیر در سوله های کارخانه جات محسوب می گردد. هواکش صنعتی شامل قطعات فلزی همچون ورق های آهنی یا آلومینیومی است.

قدرت تخلیه هوا در هواکش صنعتی به موارد زیر بستگی دارد:
زاویه و قطر پروانه:
 استاندارد این مقدار چیزی حدود ۲۰ تا ۱۴۰ سانتی متراست.
تعداد بالک های تعبیه شده

تعداد دور الکترو موتور
با سه سرعت ۹۰۰، ۱۴۰۰ و ۲۸۰۰ 

فیلتر هواکش تهران

در دستگاه ها هواکش صنعتی به علت وجود آلاینده های خطرناک و در نتیجه آلودگی بالای محیط های کارخانه ای و صنعتی به گرد و غبار و ذرات معلق و همین طور مواد شیمیایی، انواع فیلترهای هواکش تعبیه گشته است که وظیفه ی این فیلترهای هواکش زدودن هوای محیط های صنعتی از ذرات و آلاینده های موجود در محیط است.
شرکت تهران تابش
اقدام به تهیه و فروش انواع فیلتر های هواکش در سرتاسر استان تهران نموده است.

فیلتر هواکش تهران | تهران تابش

انواع فن هواکش از لحاظ کاربردی

  • پنکه های سقفی
  • پنکه های رومیزی
  • فن دمنده یا هواده

فن هواکش دمنده یا هواده

فن های مکنده که وظیفه ی بیرون کردن هوا را از داخل مکانی به بسته به فضای بیرونی بر عهده دارد اغلب در صنعت کاربرد دارند که به آن ها فن هواکش یا فن تخلیه نیز می گویند. فن های هواکش یا تخلیه همچنین در سرویس های بهداشتی نیز کاربرد دارند.
فن های هواکش یا به صورت دائم و یا موقتی و مقطعی روشن هستند. پرفروش ترین فن هواکش مقطعی، فن هواکش دستشویی ساختمان ها است که عموماً با چراغ دستشویی یک کلید مشترک دارد و وقتی که چراغ سرویس بهداشتی روشن می شود به کار می افتد.
وظیفه ی اصلی فن هواکش خنک سازی نیست بلکه با هدف تهویه هوا فن های هواکش اجرا می گردند. اما گاهی همین تهویه و جریان ایجاد شده ی هوا خصواصاً در محیط های صنعتی باعث خنکی محیط نیز می شود. اما تهویه هوا به وسیله ی فن هواکش در سرویس های بهداشتی و یا حمام ها بیشتر مواقع با هدف تخلیه ی هوای نامطبوع و جلوگیری از ایجاد رطوبت است. هم چنین فن های هواکش قادر است که اکسیژن محیط را حفظ نماید و از زیاد شدن کربینک پیشگیری کند که همان خروج هوای آلوده از دود و آلاینده های شیمیایی از محیط های صنعتی و تأسیساتی است. هم چنین فن های هواکش از رکود هوا جلوگیری نموده و وظیفه ی ایجاد هوای مطبوع در هوا را به عهده دارد.

هواکش فروشگاه تهران

شرکت تهران تابش، نمایندگی رسمی هواکش فروشگاه تهران به عنوان ارائه دهنده ی بهترین برندهای این مدل از هواکش در این استان است. با هدف قدرت بالای خرید مشتریان شرکت تهران تابش به سلیقه ی کاربران و قدرت خریدش آنها بنابر شرایط اقتصادی شهروندان تهرانی این شرکت وظیفه ی خرید و فروش هواکش فروشگاه تهران را برعهده دارد. هدف اصلی ما در تهیه هواکش، کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه برای انواع هواکش فروشگاهی و پشتیبانی پس از فروش آن ها است. 
شرکت تهران تابش اقدام به عرضه ی انواع مختلف هواکش فروشگاه تهران همگام با فناوری روز دنیا، با هدف تأمین رفاه حال کاربران نموده است که آماده به خدمت رسانی به بهترین شکل ممکن در محل کسب شما است. این مسئله به همراه اطلاع رسانی تخصصی و دقیق برای هر نوع از دستگاه هواکش به وسیله ی تکنسین های کارآزموده در این شرکت حاصل می گردد.
شرکت تهران تابش به عنوان نمایندگی تخصصی خرید و فروش مناسب ترین دستگاه های تهویه هوا فروشگاه تهران و هواکش دارای با کیفیت و تنوع محصولی به شمار می آید. انواع دستگاه هواکش به همراه نشان موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران توسط این شرکت به بازار عرضه می شود.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.