تهران تابش > گیرنده دیجیتال در تهران > نصب گیرنده دیجیتال در تهران
نصب گیرنده های دیجیتال در تهران | تهران تابش

راهنمایی های لازم درباره ی نصب گیرنده دیجیتال در تهران

هنگامی که اقدام برای نصب گیرنده دیجیتال در تهران می کنید از نظر اینکه گیرنده دیجیتال مدنظر شما برای خودرو، موبایل تلویزیون و یا لب تاب یا کامپیوتر می باشد نحوی و روش نصب تا حدودی متفاوت است لذا ما با توجه به نوع نیاز شما توضیحات مختصری در مورد نصب گیرنده های دیجیتال را به طور مختصر توضیح میدهیم. چنانچه طی مراحل نصب هر کدام از گیرنده های دیجیتال در تهران دچار مشکل شدید و نتوانسید آن را نصب نمایید برای حل این مشکل کافی است با تیم پشتیبانی شرکت تهران تابش تماس گرفته تا آنها راهنمایی ها  لازم را در زمینه نصب گیرنده دیجیتال در تهران به شما ارائه دهند. تهران تابش با تمام توان خود اماده ی ارائه خدمات در زمینه تعمیر گیرنده دیجیتال در تهران و همچنین دیگر امور مربوط به گیرنده دیجیتال در تهران به شما عزیزان میباشد.


نصب گیرنده دیجیتال موبایل در تهران | تهران تابش

نصب گیرنده دیجیتال موبایل در تهران

درجه ی اول اتصال سخت افزاری به گوشی موبایل: گیرنده دیجیتال موبایل که شما خریداری می کنید معمولا یک گیرنده دیجیتال به همراه ۲ عدد آنتن دستبندی و تلسکوپی و دفترچه راهنما می باشد. برای شروع به کار باید یکی از آنتن ها را انتخاب کنید تا دریافت سیگنال گیرنده توسط آن انجام شود. در نتیجه : ابتدا آنتن دستبندی یا تلسکوپی را به درگاه ورودی آنتن که در قسمت پشت گیرنده قرار دارد متصل کنید. سپس گیرنده دیجیتال pad tv را به پورت میکرو یو اس بی (OTG) گوشی موبایل خود متصل نمایید تا دستگاه توسط گوشی شناسایی شود. (برای تبلت های اندرویدی نیز به همین صورت) بخش دوم دانلود و نصب نرم افزار: برای این بخش توجه داشته باشید که نرم افزاری را نصب کنید که متناسب با سیستم عامل گوشی همراهتان باشد. لازم به ذکر است که باید توجه داشته باشید که نرم افزار اندروید فقط بر روی گوشی های اندرویدی نصب می شود و برای گوشی های که سیستم عامل آن ios می باشد نرم افزار مخصوص ios را نصب کنید. در صورتی که در طی مراحل نصب گیرنده دیجیتال موبایل درتهران با مشکل روبرو شدید کافی است با تیم متخصص نصب گیرنده دیجیتال در تهران  تماس حاصل نمایید.


نصب گیرنده دیجیتال خودرو در تهران

اگر میخواهید گیرنده ی دیجیتال برای خودرو خود نصب کنید میتوانید به آسانی آن را انجام دهیدفقط موردی که ممکن است برای شما کمی پیچیده باشد، باز کردن مانیتور خودرو و وصل کردن خروجی های گیرنده دیجیتال خودرو به ورودی های مانیتور خودرو می باشد. اگر در انجام این کار هیچ تجربه ای ندارید، به تیم متخصص شرکت تهران تابش یا سالها تجربه در زمینه نصب گیرنده دیجیتال خودرو در تهران مراجعه کنید تا موجب صدمه به مانیتور و یا داشبورد خودرو نشوید. پس از اینکه موفق به باز کردن مانیتور خودرو خود شدید، حال باید خروجی تصویر گیرنده دیجیتال را با استفاده از کابل مربوطه، به ورودی تصویر مانیتور متصل کنید. اگر می خواهید علاوه بر گیرنده دیجیتال خودرو ، تصویر دستگاه پخش خودرو را نیز در مانیتور داشته باشید، توصیه می شود از یک تبدیل یک به دو استفاده کنید تا هر دو کابل را بتوانید به یک ورودی متصل کنید. حال دو خروجی صدای گیرنده دیجیتال را نیز به ورودی صدای مانیتور و یا ورودی صدای پخش خودرو متصل نمایید. به این ترتیب صدای گیرنده دیجیتال از طریق دستگاه ضبط خودرو تقویت و از باندهای خودرو قابل شنیدن خواهد بود و تصویر گیرنده نیز در مانیتور خودرو قابل مشاهده خواهد بود. در مرحله بعد باید آنتن گیرنده دیجیتال را متصل نمایید. شما می توانید آنتن موجود در قسمت پخش خودرو را که برای رادیو تعبیه شده است، به گیرنده دیجیتال متصل کنید. یک کابل رابط کنترل نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید حسگر مادون قرمز گیرنده دیجیتال را در قسمتی از خودرو تعبیه کنید تا با استفاده از کنترل گیرنده، بتوانید در منو های مختلف گیرنده جابجا شده و تنظیمات دلخواه خود را روی آن داشته باشید.اگرچه این کار در ظاهر اسان به نظر بیاید ولی اگر تجربه در این زمینه نداشته باشید ممکن است علاوه بر صدمه زدن به ماشین مدتهای زیادی را صرف آن کنید ودر پایان به نتیجه مورد نظر نرسید لذا لراای سرعت بخشیدن به این کار بهتر است زیر نظر متخصصان انجام شود شرکت تهران تابش در تهران میتواند برای نصب گیرنده ی خودرو شما گزینه ی مناسبی باشد.

نصب گیرنده دیجیتال خودرو در تهران | تهران تابش

تهران تابش
نصب گیرنده دیجیتال تلویزیون در تهران
مراحل نصب گیرنده تلویزیون به شرح زیر است:
مرحله ی اول:
سیم برق تلویزیون را از پریز در بیاورید و تا پایان برقراری همه اتصالات، تلویزیون را روشن نکنید. دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون مبدلی است که سیگنال را از منابع مختلف دریافت کرده و طی یک فرایند پردازش، آن را تبدیل به صدا و تصویر نموده و آماده استفاده برای تلویزیون می نماید
 مرحله  ی دوم
: ۱- کابل آنتن را از ورودی آنتن (RF IN) در پشت دستگاه مبدل به پریز آنتن متصل نمایید. از اتصال محکم کانکتور آنتن به مبدل مطمئن شوید. ۲- فیش های زرد (برای تصویر)، سفید و قرمز (صدای چپ و راست) سرکابل های صدا و تصویر را از خروجی (A/V OUT) دستگاه مبدل به رنگ مشابه آن در ورودی (A/V IN) تلویزیون متصل نمایید. ۳- در صورتی که تمایل دارید همزمان تلویزیون آنالوگ و دیجیتال را دریافت کنید، کابل آنتن را از خروجی (RF OUT) در پشت دستگاه مبدل به ورودی آنتن (Antenna IN) در پشت تلویزیون متصل نمایید.
مرحله ی سوم: سیم برق تلویزیون و دستگاه مبدل دیجیتال را به پریز برق متصل نمایید و کانال های دیجیتال را جستجو و ذخیره نمایید. برای دریافت هرگونه راهنمایی در جهت نصب گیرنده دیجیتال تلویزیون در تهران با متخصصین شرکت تهران تابش ارتباط برقرار نمایید.

نصب گیرنده دیجیتال کامپیوتر در تهران

در ابتدا قبل از نصب گیرنده ی دیجیتال کامپیوتر یا لب تاب به مراحل نصب آن دقت کنید و سپس به نصب آن اقدام نمایید. روش اول: پیش نیازها و نکات مهم قبل از نصب و راه اندازی گیرنده دیجیتال کامپیوتر قبل از شروع نصب ابتدا اتصالتان به اینترنت را قطع کنید. برای دریافت بهتر و با کیفیت تر سیگنال، در مرحله اولیه جستجوی شبکه پایه گیرنده آنتن را در بیرون از پنجره و به یک قطعه فلزی (مشابه چارچوب فلزی پنجره) از طریق آهنربایی که در کف آن تعبیه شده است متصل نمایید. میزان قدرت سیگنال دریافتی وابسته به کیفیت سیگنال شبکه های تلویزیونی در آن منطقه دارد و هرچه کیفیت سیگنال شبکه ها در آن ناحیه بیشتر باشد شبکه های بیشتری را دریافت خواهید کرد.
روش دوم
: اتصال سخت افزاری دستگاه گیرنده به لپ تاپ یا کامپیوتر قطعات سخت افزاری را بهم متصل کنید و در آخر به پورت USB لپ تاپ یا کامپیوتر خود متصل نمایید، و پایه آنتن را بیرون یا نزدیک پنجره به یک قطعه فلزی از طریق آهنربای کف آن متصل کنید. پس از اتصال دستگاه گیرنده دیجیتال به پورت USB، سیستم عامل ویندوز شما به صورت خودکار شروع به شناسایی و نصب درایور دستگاه (بسته به نوع سیستم عامل و ورژن آن) می کند. و شما مراحل نصب گیرنده دیجیتال کامپیوتر را انجام دهید و منتظر نصب درایور بمانید. در صورتی که در طی مراحل نصب گیرنده دیجیتال در تهران با مشکل روبرو شدید کافی است با تیم متخصص نصب گیرنده دیجیتال در تهران تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه دهند از اینکه مارا برای نصب گیرنده ی دیجیتال کامپیوتر خود انتخاب کردید نشان اعتماد شما به ما میباشد 

نصاب گیرنده دیجیتال در تهران

نصب دستگاه گیرنده دیجیتال باید توسط فرد ماهر و آشنا به کار انجام شود چرا که نصب صحیح دستگاه در طول عمر و کارکرد گیرنده دیجیتال تاثیر دارد. اگر به دنبال یک نصاب حرفه ای و با تجربه هستید تهران تابش را به شما معرفی می کنیم. این شرکت با برخورداری از برترین نصابان در زمینه نصب گیرنده دیجیتال در تهران فعالیت می کند و در صورت تمایل در کوتاه ترین زمان نصابان و کارشناسان حرفه ای خود را به محل اعزام می کند و نصب گیرنده دیجیتال را در هر کجای تهران انجام می دهد.

تهران تابش

هزینه نصب گیرنده دیجیتال در تهران

هزینه نصب یکی از دغدغه های اصلی افراد است اما نصب گیرنده دیجیتال هزینه مشخصی ندارد و بر اساس مواردی از جمله نوع دستگاه، هزینه ایاب و ذهاب، وسایل مورد استفاده برای نصب و ... تعیین می شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه نصب هزینه گیرنده دیجیتال در تهران می توانید با تهران تابش تماس بگیرید و با کارشناسان در ارتباط باشید.


چرا شرکت تهران تابش را برای امور مربوط به گیرنده دیجیتال انتخاب کنیم؟

شرکت تهران تابش در تهران با سال ها تجربه درخشان در تمامی زمینه های مرتبط با انواع گیرنده دیجیتال اعم از گیرنده دیجیتال خودرو ، گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ، گیرنده دیجیتال موبایل در تهران، با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش انواع گیرنده دیجیتال در تهران، تنظیم گیرنده های دیجیتال، تعمیر انواع گیرنده ی دیجیتال در تهران، نصب انواع گیرنده دیجیتال در تهران ، نمایندگی گیرنده دیجیتال در تهران، فروش گیرنده های دیجیتال در تهران  همواره تلاش دارد بهترین ها را به شما عزیزان ارائه کند. شما هموطنان ساکن تهران میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با انواع گیرنده دیجیتال در تهران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما بهترین راهنمایی را به شما ارائه کنند و یا فرم استعلام آنلاین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند و بهترین راهنمایی را به شما عزیزان ارائه کنند. دریافت خدمات برقکاری در استان تهران، تهران تابش باتوجه به رضایت شما که الویت کاری تیم تهران تابش می باشد، شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده خدمات مدنظرتان را از تیم ما بخواهید تا آنها در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید. با تشکر از اعتماد شما.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.