تهران تابش > گیرنده دیجیتال در تهران
گیرنده دیجیتال در تهران | تهران تابش

توضیحی مختصر در رابطه با گیرنده دیجیتال در تهران

انواع گیرنده دیجیتال در تهران | تهران تابش

دستگاه گیرنده دیجیتال یک تبدیل‌گر است که سیگنال‌ها را از منابع مختلف برااساس حسب نوع گیرنده دیجیتال دریافت کرده و طی یک فرایند پردازش، آن را تبدیل به صدا و تصویر نموده و آماده پخش برای تلویزیون می‌کند. البته دستگاه تبدیل گیرنده می‌تواند به صورت رله‌ای و تکرار باشد یعنی آراف را دریافت و برای ورودی تلویزیون، خروجی آر اف را مهیا نماید یعنی تلویزیون فقط به عنوان یک نمایشگر عمل می‌کند، دریافت صدا، تصویر و نمایش آن، که در این صورت نقش گیرنده دیجیتال حدود ۸۰٪ و نقش تلویزیون تنها ۲۰٪ خواهد بود. گیرنده دیجیتال فقط در حد یک مبدّل ساده که در تلویزیون ‌های آنالوگ وجود دارد نیست بلکه دارای عملکرد پیچیده‌تری است.


تهران تابش
ارائه خدمات نصب گیرنده دیجیتال
تهران تابش
ارائه خدمات تعمیر دستگاه دیجیتال

انواع مختلف گیرنده دیجیتال درتهران

انواع مختلف گیرنده دیجیتال در تهران | تهران تابش

گیرنده دیجیتال خودرو در تهران

اگر قصد نصب گیرنده دیجیتال در خودروی خود را دارید میتوانید قبل از نصب یک اطلاع مختصری از آن کسب نمایید در توضیح باید اشاره کرد که گیرنده های دیجیتال خودرو دارای انواع مختلفی هستند که معروف ترین نمونه های موجود در بازار آن، مربوط به برند نام آشنای Maxeeder می باشد. این گیرنده دیجیتال خودرو قابلیت اتصال به نمایشگر خودرو را داشته و با استفاده از آنتن قدرتمندی که در اختیار دارد می تواند اکثر شبکه های تلویزیونی را نمایش دهد. لازم به توضیح است که نام ها و برندهای مطرح دیگری نیز در بازار وجود دارند، نصب این گیرنده ها چندان کار پیچیده ای نیست اما به راحتی نصب سایر گیرنده های دیجیتالی هم نیست. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم براینصب گیرنده دیجیتال خودرو از یک متخصص کمک بگیرید.برای این کار میتوانید از شرکت تهران تابش کمک گرفته با گیرنده ی دیجیتال شمارا در اسرع وقت برای خودرو شما نصب نماید.


گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ درتهران
برای انتخاب یک گیرنده دیجیتال خوب و مناسب کامپیوتر در تهران علاوه بر تولید کننده معتبر و گارانتی معتبر به نکات زیر توجه داشته باشید
ورودی آنتن: ورودی آنتن گیرنده های دیجیتال کامپیوتر یا از نوع استاندارد IEC و یا به صورت آنتن ریز MCX می باشند. پشتیبانی از سیستم عامل: در این خصوص باید در نظر بگیرید که در صورتی سیستم عامل کامیوتر شما ویندوز است گیرنده دیجیتال خریداری شده برای ویندوز و در صورتی که سیستم عامل کامپیوتر شما mac می باشد از گیرنده دیجیتال با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل Mac OS استفاده کنید.
نرم افزار گیرنده دیجیتال: یکی از نکات مورد توجه هنگام خرید ، نرم افزار گیرنده دیجیتال است. 
گیرنده دیجیتال کامپیوتر یکی از پرکاربرد ترین چیز برای کسانی است که میخواهند بدون استفاده از تلویزیون و با استفاده از کامپیوتر و یا لپ تاپ خود به تماشای تلویزیون بپردازند. لطفا در هنگام خرید گیرنده ی دیجیتال کامپیوتر و لپ تاب دقت لازم را داشته باشید.

گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ در تهران | تهران تابش

انواع مختلف گیرنده دیجیتال درتهران | تهران تابش

تهران تابش
گیرنده دیجیتال موبایل در تهران
 گیرنده های دیجیتال مخصوص موبایل و تبلت به دو صورت تولید و مورد استفاده قرار می گیرند:
۱- اتصال به صورت مستقیم: این نوع گیرنده های دیجیتالی به صورت مستقیم به گوشی یا تبلت شما متصل می شوند و تنها با نصب یک نرم افزار براحتی از آنها استفاده می کنید.
۲- اتصال به صورت بی سیم:
این نوع گیرنده های دیجیتال به صورت بی سیم یا همان وایرلس به موبایل و تبلت متصل می شوند، اشتباه نکنید.
این گیرنده ها تنها از طریق WiFi موبایل متصل می شود. لازم به ذکر است که گیرنده دیجیتال نیازی به اینترنت نداشته و تنها با آنتنی تلسکوپی که روی آن تعبیه شده است می تواند این سیگنالها را دریافت کند. با گفت که بعضی مدلها دارای آنتن رومیزی جداگانه ای نیز هستند تا قابلیت آنتن دهی و گیرندگی سیگنال آن را تقویت کند. با این گیرنده های دیجیتال موبایل می توانید گوشی خود را به یک تلویویون همراه تبدیل کنید.
گیرنده دیجیتال موبایل
دستگاهی کوچک و قابل حمل است که به راحتی می توانید حتی آن را داخل جیب لباس و یا کیفتان نگه دارید تا در مواقعی که لازم دارید به راحتی از آن استفاده نمایید.

گیرنده دیجیتال تلویزیون در تهران
 
 گیرنده دیجیتال تلویزیون چیست؟ تا چند وقت پیش، کشور ما ایران، فقط دارای امواج آنالوگ تلویزیون بود که بایستی می‌رفتید و یک آنتن آنالوگ خریداری می‌کردید تا این امواج را دریافت کنید. ولی امروزه شبکه‌های مختلف با استفاده از امواج دیجیتال ارسال و دریافت می‌شوند.لذا هر کسی که می‌خواهد این شبکه‌ها را دریافت کند، باید یک گیرنده‌ی دیجیتال هم داشته باشد که به آن گیرنده‌ی تلویزیون دیجیتال گفته می‌شود .
امروزه تلویزیون یکی از بهترین رسانه برای دریافت اطلاعات و یه وسیله ی سرگرم کننده به حساب می اید. بسیاری از افراد استفاده از این رسانه را به جای دیگر رسانه‌ها ترجیح می‌دهند. شاید دلیل آن جذابیت بیش از حد آن و سهولت در استفاده کردن آن است. 

آیا تهران تابش را برای امور مرتبط با آنتن دیجیتال در تهران انتخاب کنیم؟

 شرکت تهران  تابش در تهران همواره در تلاش است بهترین دستگاه دیجیتال را به شما معرفی کند تا شما با اطمینان خاطر برای هر کدام از امور مربوط به خرید دستگاه  گیرنده دیجیتال درتهران ، نصب دستگاه دیجیتال در تهران  و نمایندگی گیرنده دیجیتال در تهران ،تعمیر دستگاه دیجیتال در تهران ، تنظیم گیرنده های دیجیتال در تهران ، فروش انواع گیرنده های کامپیوتر و لب تاب در تهران ، گیرندهای دیجیتال خودرو ، وسایر گیرندهای دیگر در خدمت شما تهرانی های گرامی میباشد جهت نصب و تعمیر و سایر خدمات دیگر در زمینه گیرنده های دیجیتال با کارشناسان متخصص ما تماس گرفته تا شمارا در هر زمینه که میخواهید راهنماییی نمایند.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.