تهران تابش > قفل برقی در تهران > تعمیر قفل برقی در تهران
تعمیر قفل برقی در تهران | نصاب تابش

تعمیر و سرویس قفل برقی در تهران

نیازی نیست نگران خرابی قفل درب برقی خود باشید شرکت تهران تابش کلیه تعمیر و خدمات انواع قفل برقی در استان تهران را با تیم بسیار مجرب همراه با مهارت بی قید و شرط و تایید شده ی شرکت همراه با گارانتی نصب قفل برقی در تهران و تعمیر و سرویس قفل های برقی در فاکتور رسمی را به شما هم استانی های عزیز پیشنهاد می کند . شرکت تهران تابش با سابقه ی درخشان همواره آماده ی پاسخ گویی به شما عزیزان در تمام زمینه ها میباشد . شما میتوانید با اطمینان خاطر کلیه خدمات تعمیر انواع قفل های برقی را به ما بسپارید کافیست با تیم پشتیبان ما تماس گرفته تا تعمیرکاران ما به محل شما فرستاده شوند گاهی برای تعمیر و سرویس کردن قفل برقی نیاز به یک متخصص ماهر و مطمئن میشویم و همه ی دغدغه ی ما این است که یک تعمیرکار خوب و حرفه ای و قابل اعتماد از کجا بیاوریم مرکز متخصص شرکت تهران تابش با چندین سال تجربه در زمینه تعمیر انواع قفل های برقی در تهران میباشد و شما عزیزان را در امر تعمیر قفل برقی و تمامی زمینه های مربوط به قفل برقی در تهران یاری می نماید . 

تعمیر و سرویس قفل برقی در تهران | تهران تابش

تهران تابش
تعمیر انواع قفل برقی در تهران
شرکت تهران تابش در تهران و همچنین در غرب تهران افتخار دارد که هر نوع خدمات را در زمینه ی تعمیر انواع قفل برقی در تهران را که شامل موارد زیر می باشد به شما عزیزان ارائه کند:
•  تعمیر قفل برقی درب سکوریت در تهران 
•  تعمیر قفل مقابل برقی در تهران
•  تعمیر قفل برقی درب حیاط در تهران
•  تعمیرقفل برقی ساختمان و آپارتمان در تهرانعوامل موثر بر خرابی قفل برقی

اگر به سازوکار باز کردن قفل در آگاه باشید، زودتر متوجه می شوید چرا یک قطعه خراب شده و به راحتی می توانید آن را رفع کنید، مخصوصا در صورتی که برای استفاده از سیستم های امنیتی آن بودجه کافی نداشته باشید. درهای مغناطیسی از لوازم مختلف ساخته شده اند و حاوی آهن، آلومینیوم، روی، مس یا ترکیبی از آلیاژها و فلزات هستند. همچنین مجموعه ای از پیچ، لولا و قطعات مغناطیسی با اندازه های مختلف در آن دیده می شود. از آنجایی که قفل ها به درهای چوبی، پلاستیکی یا فلزی وصل می شوند، استفاده از قطعات مختلف ممکن است امنیت لازم را ایجاد نکرده و مشکل سازی کند. که از جمله موارد موثر بر خرابی قفل برقی می توان به موراد زیر اشاره کرد:

عوامل موثر بر خرابی قفل برقی در تهران | تهران تابش

الف - لوازم ناکافی نبود
ب -
زمان، آب و هوا
ج -
نظارت غیرصحیح
د -
استفاده مداوم
جریان برق یا ناآگاهی کافی استفاده کنندگان می توانند عملکرد این درها را زیر سوال ببرد. گرچه این درها گزینه های امنیتی زیادی دارد اما به دلیل هزینه های وارده ممکن است نتوانید از اغلب آنها استفاده کنید.
گرچه می توانید رفع این مشکلات را به متخصص ها بسپارید، چرا که ممکن است یک مشکل کوچک زمانی که توسط یک فرد متخصص انجام نشود ممکن است به مشکل بزرگ و خسارت آور تبدیل شود.

مشکلات احتمالی قفل برقی

مشکلات احتمالی قفل برقی در تهران | تهران تابش

۱- قطع جریان برق: مشکلات الکتریکی در سه دسته قرار می گیرند: جریان ضعیف برق، مشکلات موجود در قطعات برقی ،نرم افزاری و کابل های بی کیفیت. در صورت قطع برق نیروی الکتریکی جریان نخواهد داشت. کابل هم ممکن است بیش از حد باریک بوده یا شکننده باشد.
۲- 
خارج نشدن زبانه قفل: مشکلات قفل های در مغناطیسی که در بالا به آن اشاره کردیم می توانند سیستم بسته شدن در (خطای بیش از ۱۰ میلی متر یک مشکل جدی است) را محدود کرده و به دلیل نصب نامناسب کابل نیروی رسیده به قفل از منبع را کاهش دهد. باز نشدن زبانه، مشکلات مربوط به منبع جریان و قفل نشدن از جمله مشکلات مربوط به در هستند که در خوب باز نمی شود، چارچوب آسیب میبیند و یا اینکه لولاها مانع باز و بسته شدن در می شوند.
۳- آسیب فیزیکی:
ممکن است زبانه به درستی در قفل الکتریکی گیر نکرده، قفل برقی به دلیل مشکلات مکانیزمی خوب کار نکند و یا جریان برق کافی نباشد. مشکلات فیزیکی در یا چهارچوب یا مشکلات مربوط به قفل مانند زنگ زدگی، رطوبت، شرایط آب و هوایی، دمای بالا و غیره می توانند بر شرایط قفل تاثیر بگذارند. قرارگیری نامناسب زبانه در قفل یا مشکلات موجود قطعات صفحه کلید می توانید بر مکانیزم مغناطیسی تاثیر بگذارد.


مراحل عیب یابی قفل برقی درتهران
۱
 - اطمینان حاصل کنید در به درستی به چارچوب متصل شده، در برای چارچوب مناسب است و خوب باز و بسته می شود. استفاده از لولاهای مناسب، رنگ مناسب برای در و محلول لاکتیت که نقص های روی دیوار را می پوشاند، بر سیستم قفل در تاثیر می گذارد. برای کسب بهترین نتیجه از قفل های هیدرالیک استفاده کنید. با تنظیم در می توانید زبانه آن را تنظیم کنید.
۲ - از کابل های عریض تر از ۰.۲ میلی متر استفاده کنید. کابل های باریک نمی توانند جریان الکتریکی مورد نیاز برای قفل شدن در را تامین کنند. در حالت قفل در ولتاژ آن را اندازه بگیرید. برای هر در از باتری بک آپ استفاده کنید تا در هنگام قطعی جریان برق موثر باش و انرژی الکتریکی را ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته تامین کنند.
۳ -
 اگرظاهر قفل خراب شده آن را عوض کنید.
۴ -
 اگر ذرات چربی میبینید قفل را عوض کنید.
۵ -
 همیشه بر عملکرد در و صحت آن نظارت داشته باشید.
۶ -
 به طور منظم در را بررسی کنید تا در صورت وجود مشکل آن را رفع کنید.
۷ - اگردر به سرعت بسته می شود پیچ را تنظیم کنید.
۸ -
 اگر زبانه پایین آمده آن را تعویض کنید.


مراحل عیب یابی قفل برقی در تهران | تهران تابش

تعمیرکار قفل برقی در تهران

قفل برقی نیز مانند دیگر دستگاه ها ممکن است پس از مدتی استفاده دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد از آنجایی که تعمییر دستگاه نیز باید مانند نصب آن توسط فرد متخصص انجام شود پیشنهاد می دهیم که با شرکت تهران تابش تماس بگیرید این شرکت افتخار دارد با برخورداری از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه تعمیر قفل برقی در هر کجای تهران را انجام دهد و دستگاه را مثل روز اول تحویل شما عزیزان می دهد.

هزینه تعمیر قفل برقی در تهران

تعمیر قفل برقی هزینه ثابتی ندارد و بر اساس مواردی نظیر وسایل مورد استفاده، هزینه اجزایی که تعویض می شود، هزینه ایاب و ذهاب، نوع خرابی و .... پس از برسی های انجام شده توسط تعمیرکاران اعلام می شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه تعمیر قفل برقی در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و با متخصصان تهران تابش در ارتباط باشید.


چرا شرکت تهران تابش را برای امور مربوط به تعمیر قفل برقی انتخاب کنیم؟

شرکت تهران تابش با سابقه ی قریب به چندین سال دارای نمایندگی فروش انواع قفل های برقی، تعمیر قفل برقی دیجیتال، تعمیر قفل برقی شیشه ای، تعمیر قفل برقی درب های ساختمان و آپارتمان، تعمیر نواع قفل های برقی ریموت دار و کارتی، تعمیر قفل مقابل برقی نمایندگی قفل برقی در تهران، فروش قفل برقی در تهران، تعمیر قفل درب مقابل در تهران میباشد شرکت تهران تابش با کاردی مجرب و پیشرفته اماده هر گونه خدمات از جمله، تعمیر قفل درب های ساختمان در تهران و غرب تهران و همچنین، تعمیر قفل برقی انواع درب های آپارتمانی در تهران و تعمیر و سرویس انواع قفل های برقی در تهران میباشد کافیست با تیم مجرب تماس گرفته و راهنمایی و اطلاعات لازم در تمام زمینه های، تعمیر قفل برقی در تهران را کسب نمایید. شرکت تهران تابش در زمینه نصب قفل برقی در تهران و دیگر زمینه های مربوط به قفل برقی در تهران نیز خدمت رسانی می کند.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.