تهران تابش > قفل برقی در تهران > نصب قفل برقی در تهران
نحوی نصب قفل برقی در تهران | تهران تابش

نحوی نصب قفل برقی در تهران

نحوی نصب قفل برقی در تهران | تهران تابش

 از خدمات شرکت تهران تابش در تهران نصب انواع قفل های برقی در بعضی از درب ها مثل قفل درب پارکینگ، قفل درب ورودی ساختمان. نصب قفل درب سکوریت و نصب قفل برقی سکوریت، نصب قفل برقی درب واحد یا اتاق (منشی، مدیریت) جهت بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان انجام میشود. امروزه شاهد تکنولوژی های پیشرفته در زمینه قفل های برقی هستیم شرکت تهران تابش بر آن شده است که برای رفاه حال ساکنین تهران و غرب تهران عزیز با کیفیت ترین و بهترین خدمات نصب انواع قفل برقی را که همراه با ضمانت و گارانتی کالا میباشد را به شما ارائه دهد تیم متخصص و کادر مجرب نصاب تابش در تمام زمینه ها از جمله نصب قفل برقی و تعمیر قفل برقی، فروش قفل برقی، نمایندگی فروش قفل برقی در تهران در انواع و برنده های مختلف میباشد شما می توانید برای نصب یا تعمیر انواع قفل برقی در تهران با ما در تماس باشید. شرکت تهران تابش افتخار دارد در اسرع وقت در هرکجای تهران ساکنید در محل شما اعزام شود از اینکه شرکت مارا برای نصب قفل برقی خود انتخاب نمودید قدردانیم.


نحوی نصب قفل برقی در تهران

با خرید انواع قفل برقی برای بالا بردن امنیت بیشتر در منازل و یا اداره ها و غیره در صدد خرید قفل برقی هستیم چرا که با نصب قفل برقی درب ساختمان یا آپارتمان یا اداره جات کار ما را به نوعی راحتر از قبل کرده و این خود به نوعی باعث می شوید که با زدن دکمه آیفون به صورت اتوماتیک درب خود را باز کنید و نیازی به استفاده از کلید یا رفتن تا دم درب خانه برای باز کردن درب باشیم. یقینا برای نصب قفل برقی نیاز به یکسری اطلاعات اولیه هستیم و مسلما برای نصب آن نیاز به متخصص میباشد چرا که ممکن است برای نصب قفل برقی دچار سردرگمی شوید یا نتوانید خودتان به راحتی آن را نصب نمایید. شرکت تهران تابش این امکان را در اختیار شما تهرانیان عزیز گذاشته که شما را در این زمینه  نصب قفل برقی راهنمایی نماید.

نحوی نصب قفل برقی در تهران | تهران تابش

مراحل نصب قفل برقی و راهنمای نصب قفل برقی

تهران تابش
حال وقت آن رسیده است که قبل از نصب قفل برقی با انواع آن آشنا شوید:
قفل برقی زبانه ای:
نوع جدیدی از قفل برقی نامیده می شود که برای دربهای چوبی و فلزی است که به صورت توکار نصب می شود.
قفل برقی زنجیری: این مدل قفل توسط آیفون باز می شود و به قفل درب بازکن معروف است که به راحتی می توانید در تصویر زیر نحوه نصب آنرا مشاهده کنید. و به راحتی می توانید قفل کامپیوتری را به قفل برقی تبدیل کنید.
قفل برقی فشاری درب حیاط سیزا :
این نوع قفل به راحتی می تواند جایگزین قفل درب حیاط شود تا به راحتی به وسیله برق و دکمه آیفون باز شود و حتی برخلاف قفل زنجیری امکان باز شدن آن توسط سارقان وجود ندارد.
قفل برقی هتلی: این نوع قفل می تواند براساس سنسور اثر انگشت یا وارد کردن کد رمز باز شود.
حال شما میتوانید پس از انتخاب قفل برقی خود با تیم ما تماس گرفته تا نیروی خود را جهت نصب قفل برقی در تهران به محل شما اعزام نماید. 
.

مراحل نصب قفل برقی
باید توجه داشته باشید که نصب قفل برقی کارساده ای نیست در نصب قفل برقی مراحلی وجود دارد که در هنگام نصب آن به آن توجه و دقت داشت و در صورتی که شما قصد نصب قفل برقی را دارید این کار را به متخصص حرفه ای بسپارید چرا که در صورتی که در مراحل نصب مشکلی به وجود آید به روند برق کشی ساختمان شما خسارات زیادی وارد می شود.
مرحله اول:
تنها کافیست ابتدا قفل کامپیوتری قبلی را باز کنید یا اگر جوشکاری شده با سنگ فرز آنرا برش دهید و پایه زیر قفل را روی آن نصب کنید.
مرحله دوم:
بستن سیم تغذیه قفل
مرحله سوم: در این مرحله تنها کافیست ابتدا پایه گیره را نصب کنید که دارای پیچ است و سپس با پیچ های آلنی خود گیره بر آن نصب کنید و در مرحله آخر کافیست قاب مشکی مانند را روی آن نصب کنید.

مراحل نصب قفل برقی | تهران تابش

نصاب قفل برقی در تهران

قفل برقی از دستگاه هایی می باشد که نصب آن اگر چه ساده به نظر می رسد اما نصبی پیچیده دارد و از آنجایی که نصب صحیح دستگاه در کارکرد و طول عمر آن تاثیر دارد پس باید توسط نصاب های ماهر و با تجربه نصب انجام شود. در صورتی که به دنبال یک نصاب حرفه ای برای نصب قفل برقی در تهران می باشید پیشنهاد می دهیم با شرکت تهران تابش تماس بگیرید، تهران تابش در کم ترین زمان برترین نصاب ها را به محل اعزام می کند.

هزینه نصب قفل برقی در تهران

هزینه نصب قفل برقی بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود که پس از اتمام کار توسط نصاب قفل برقی در تهران اعلام می شود بنابراین هزینه واحد و ثابتی ندارد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه با شرکت تهران تابش تماس بگیرید. برخی از موارد تاثیر گذار عبارتند از برند مورد نظر، وسایل و تجهیزات لازم برای نصب قفل برقی در تهران، هزینه ایاب و ذهاب، کارهای جوشکاری و آهنگری نصب قفل، کارهای الکتریکی و سیم کشی برق قفل

نصب قفل برقی سکوریت در تهران

نصب قفل برقی سکوریت در تهران | تهران تابش

برخلاف نصب قفل برقی های دیگر که کار دشواری است نصب قفل برقی سکوریت کار بسیار ساده ای می باشد چرا که در این نوع قفل برقی نیازی نیست که برای نصب آن روی شیشه سوراخ کاری انجام شود تنها کافی است قفل را بر روی شیشه سفت نمود. قفل برقی شیشه ای دارای ۵ رشته سیم می باشد که دو رشته آن برای اتصال به منبع تغذیه می باشد و ۳ رشته از آن برای مانیتور کردن وضعیت درب می باشد این قفل به صورت رو کار می باشد و دارای براکت های مخصوص نصب بر روی خود می باشد و فقط کافی است براکت ها را بر روی شیشه سفت نمایید. این قفل برای استفاده در درب های شیشه ای که بدون قاب هستند و دارای یک لنگه و یا کتیبه شیشه ای در بالا و یا یا کنار خود هستند مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که اگرچه که نصب این نوع قفل برقی ساده به نظر می آید اما بهتر است توسط متخصص حرفه ای و با تجربه انجام گیرد. پس بهتر است برای نصب قفل برقی سکوریت با شرکت تهران تابش تماس گرفته.


نصب قفل برقی درب مقابل در تهران

 نصب و تنظیم قفل برقی مقابل بهترین حالت مورد نظر برای قفل می توانید درب قفل را باز کرده و سیلندر و صفحه متصل به آن را بر عکس نمایید. در این قفل می توانید سیلندر را با توجه به نیاز در فواصل استاندارد بین ۵۰ تا ۸۰ میلیمتر تنظیم نمایید،برای این کار مانند مورد قبل درب قفل را باز کرده و بر اساس نیاز ،محل سیلندر را تنظیم نمایید. سپس باید صفحات زیرین را بر روی دو قسمت درب نصب نمایید. باید توجه داشته باشید که فاصله ی بین این دو صفحه می تواند بین ۲ تا ۱۲ میلیمتر متغیر باشد و دقت کنید که جهت فلش ها باید روبروی هم قرار گیرند. در مرحله بعد باید قفل و مقابلی آن را با توجه به فواصل مجاز به صفحاتی که در مرحله قبل بر روی درب نصب شده است با استفاده از پیچ های موجود وصل نمایید. با در نظر گرفتن این موضوع که روند نصب و تنظیم قفل برقی مقابل در انواع قفل برقی درب مقابل با اندازه گیری دقیق همراه است برای نصب این نوع قفل برقی درب مقابل حتما از متخصص حرفه ای و با سابقه استفاده نمایید. شرکت تهران تابش در تهران آماده ی ارائه خدمات نصب قفل برقی مقابل در تهران میباشد شما میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات خود را در زمینه قفل برقی در تهران اخذ نمایید.

نصب قفل برقی درب مقابل در تهران | تهران تابش

نصب قفل برقی آپارتمان و ساختمان
اگر تصمیم دارید که برای درب های آپارتمانی و ساختمان خود در تهران قفل برقی نصب کنید شما می توانید قفل برقی آپارتمان و ساختمان را برای ورودی درب ساختمان خود انتخاب کنید، به عنوان مثال برای درب ساختمان یا درب آپارتمان که ممکن است اگر درب آپارتمان شما چوبی است بهتر است درب چوبی خود را به ریموت نیز مجهز کنید، نصب قفل ریموتی آپارتمانی می تواند به سادگی با استفاده از یک ریموت باز شود و مثلا آن را برای دفتر کار، کلینیک، باشگاه ورزشی یا مطب خود به کار برید. این نکته را به خاطر داشته باشید که محصول مشخصی به نام قفل ریموتی وجود ندارد و همه برند ها می توانند مجهز به ریموت و در نهایت تبدیل به قفل ریموتی شوند. در صورتی که شما در انتخاب قفل برقی درتهران با مشکل مواجه شدید کافی است با متخصصان حرفه ای شرکت تهران تابش ارتباط برقرار نمایید تا آنها بهترین راهنمایی را در زمینه خرید قفل برقی در تهران، نصب قفل برقی در غرب تهران و یا تعمیر قفل برقی در تهران و غرب تهران به شما عزیزان ارائه کنند. نصب قفل برقی ساختمان و یا آپارتمان خود را به ما بسپارید. 

نصب قفل برقی سکوریت درتهران | تهران تابش

چرا شرکت تهران تابش را برای تمامی امور قفل برقی در تهران انتخاب کنیم؟

شرکت تهران تابش با سابقه ی قریب به چندین سال دارای نمایندگی فروش انواع قفل های برقی، نصب قفل برقی دیجیتال، نصب قفل برقی شیشه ای، نصب قفل برقی درب های ساختمان و آپارتمان، نصب نواع قفل های برقی ریموت دار و کارتی، نصب قفل مقابل برقی نمایندگی قفل برقی در تهران، فروش قفل برقی در تهران نصب قفل درب مقابل در تهران میباشد.
شرکت تهران تابش با کاردی مجرب و پیشرفته اماده هر گونه خدمات از جمله نصب قفل درب های ساختمان در تهران و غرب تهران و همچنین نصب قفل برقی انواع درب های آپارتمانی در تهران و تعمیر و سرویس انواع قفل های برقی در تهران میباشد کافیست با تیم مجرب تماس گرفته و راهنمایی و اطلاعات لازم در تمام زمینه های نصب قفل برقی در تهران و دیگر زمینه های مربوط به قفل برقی در تهران را کسب نمایید.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.