تهران تابش > قفل برقی در تهران
قفل برقی در تهران | تهران تابش

توضیح مختصر درباره ی قفل برقی در تهران

امروزه شاهد این پدیده الکتریکی هستیم که استفاده از قفل های بدون کلید به سبب آسان بودن استفاده و امنیت نسبتا بالا در مقایسه با انواع دیگر قفل ها بخصوص قفل های قدیمی افزایش یافته است. قفل اتوماتیک در آپارتمان ها و دفاتر اداری، به میزان کار مورد نیاز سیم کشی و برقراری اتصالات و بعد نوع قفل بستگی دارد. قفل برقی برای بازکردن اتوماتیک در ساختمانها در فضاهای داخلی و خارجی و بر روی انواع درب های ماشین رو یا درب پارکینگ و برای نفر رو حیاط کاربرد دارد. اگرچه ممکن است که نصب قفل برقی کاری ساده به نظر برسد اما باید توجه داشت اگر توسط متخصص انجام نشود می تواند باعث اتصالی در سیم کشی برق ساختمان شود. که بیشتر جنبه الکترونیکی دارد. شرکت تهران تابش در تهران با سابقه ی چندین ساله ی درخشان در نصب نصب قفل اتوماتیک، تعمیر و سرویس انواع قفل برقی در تهران، نمایندگی فروش قفل برقی در تهران زیر نظر مجرب ترین نیروی خود آماده ی خدمت رسانی به تمام ساکنین غرب تهران، و سایر نقاط دیگر در تهران میباشد. در صورت مشاهده هرگونه خرابی یا نقص و عیب در قفل برقی درب های ساختمانی یا اداری خود می توانید تنها با یک تماس درخواست خود را ثبت نمایید. تیم پشتیبان تهران تابش در تهران همراه با کادری مجرب و ضمانت خدمات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما همشهریان عزیز در تهران می باشد. شما میتوانید تمام کارهای خود اعم از نصب قفل برقی در تهران و یا تعمیر قفل برقی در تهران را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. 


قفل برقی قفلی در تهران | تهران تابش

قفل برقی قفلی چیست ؟
قفل برقی قفلی است که شما بدون نیاز به کلیدهای معمولی و سنتی می‌توانید آن‌ها را باز کنید. به همین دلیل است که به آن سیستم دسترسی الکترونیکی بدون کلید نیز گفته می‌شود. کلیدهای کارتی نیز نوعی قفل برقی هستند. هر چند این نوع قفل‌ها که با کارت باز می‌شوند نیز باز برای باز شدن نیاز به یک وسیله دیگر که همان کارت است دارند. حتما در هتل‌های مختلف دیده‌اید که درب اتاق‌ها با کارت باز می‌شود، این نیز نوعی قفل برقی است. حتی امروزه، برای هوشمندتر کردن خانه‌ها امکاناتی بوجود آمده که بتوانید قفل برقی را از راه دور کنترل کنید و فقط با یک دکمه روی گوشی موبایلتان آن را باز یا بسته کنید از انواع دیگر قفل برقی می‌توان به درب‌هایی که با کد خاصی باز می‌شوند اشاره کرد. شرکت تهران تابش در تهران بزرگ با ارائه انواع قفل های برقی موجود در بازار و نمایندگی فروش قفل برقی در تهران و همچنین قفل برقی در غرب تهران، فروش قفل برقی در تهران، تعمیر قفل برقی آماده هر گونه خدمات به شما هم استانی های عزیز میباش. جهت اطلاع بیشتر میتوانید با کارشناسان متخصص ماتماس گرفته و پاسخ های خود را در هر زمینه که میخواهید دریافت نمایید. 


سیستم امنیتی در قفل برقی
می‌توان قفل برقی را به سیستم امنیتی ساختمان متصل کرد که در صورت بوجود آمد هرگونه مشکل یا خطا، سیستم به صدا در آمده و مانع بروز مشکلات بیشتر یا سرقت شود قفل های برقی اغلب با سیستم امنیتی کار میکنند. برای افرادی که کسب و کارهای بزرگ و مطرحی دارند بسیار مهم است که بتوانند دسترسی به ساختمان محل کارشان را به خوبی کنترل کنند. در این صورت نصب قفل برقی یک انتخاب مناسب است. 

انواع قفل برقی در تهران و مزیت های آن

قفل برقی به دو صورت در بازار موجود است:
۱-برقی دستی: هزینه نصب قفل برقی دستی با نوع در و مقدماتی که باید برای نصب قفل برقی آن فراهم باشد ارتباط مستقیم دارد.
۲- برقی ریموت دار:
قفل های ریموت دار هم برای درب های داخلی ساختمان و هم برای درب پارکینگ کاربرد دارند.
هزینه نصب قفل برق در تهران با نوع در و مقدماتی که باید برای نصب آن فراهم باشد ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید با توجه نوع قفل برقی که مورد نیاز شماست براساس نوع کاربرد قفل برقی که دارید میتوانید آن را انتخاب نموده و از محاسن و معایب قفل برقی اطلاع پیدا کنید. 

انواع قفل برقی در تهران و مزیت های آن | تهران تابش

محاسن قفل برقی | تهران تابش

محاسن قفل برقی :
۱- 
قفل برقی دارای سیستم امنیتی بالایی است.
۲-
از سرقت از منزل خود ایمن هستید.
۳-
برای باز کردن درب به راحتی این کارا انجام میدهید.
۴- نیازی نیست همیشه کلید به همراه داشته باشیدو دغدغه ی کلید زاپاس را ندارید.
۵-
به راحتی برای امنیت بیشتر میتوانید کد کارت خود را تغییر دهید.
۶- نیازی به داشتن ومخفی کردن کلید یدکی ندارید .


معایب قفل برقی :
۱- 
نصب قفل برقی نسبت به قفل های عادی گرانترند.
۲- معمولا قفل های برقی هوشمنداند و باکارت باز می شوند.
۳-
  خرید این کارت ها هزینه بر می باشد و بسیار گران قیمت هستند.
۴-
ممکن است رمز کارت خود را فراموش کنید و مدتها پشت درب منزل خود بمانید.
۵- در اثر قطع و وصل برق این دستگاه‌ها عملکرد نادرستی را از خود نشان دهد.
۶-
خرید این کارت ها هزینه بر می باشد و بسیار گران قیمت هستند.

معایب قفل برقی | تهران تابش

انواع قفل برقی در تهران

قفل برقی ساختمان و آپارتمان در تهران

امروز بخاطر تغییر در ساخت و ساز بافت شهری میبینیم که تمام شهر پر شده از ساختمان های آسمان خراش و آپارتمان های چندین طبقه وجود آپارتمان های زیاد در شهری باعث شده است که نه تنها به فکر استحکام ساختمان باشند بلکه به فکر نصب درب و پنجره های محکم و ایمن و علاوه بر آن نصب قفل برقی ریموت دارد باشند لذا داری مزایای می باشد. شرکت تهران تابش در تهران مرکز تخصصی انواع قفل برقی اداری، تجاری، ساختمان و اپارتمان در تهران همچنین توزیع و نمایندگی انواع قفل درب برقی آپارتمان و ساختمان و فروش قفل برقی در تهران خدمات و تعمیر قفل برقی آپارتمان در تهران و غرب تهران و نصب قفل برقی ساختمان و اپارتمان و سرویس دوره ای انواع قفل درب های اتوماتیک اپارتمانی و ساختمانی میباشد.
استفاده از قفل برقی در آپارتمان و ساختمان دارای مزایای میباشد که مختصر به آن اشاره میکنیم.
الف -
محکم بودن آن
ب - 
دوام بالایی دارند
ج -
 به راحتی بدون حضور شما می توانید با زدن دکمه آیفون درب حیاط یا آپارتمان را باز کنید.

قفل برقی ساختمان و آپارتمان در تهران | تهران تابش

قفل برقی درب سکوریت در تهران | تهران تابش

قفل برقی درب سکوریت در تهران

قفل برقی میرال یا قفل برقی شیشه و یا قفل برقی سکوریت یک نوع قفل برقی از نوع شفتی می باشد با این تفاوت که در نصب این قفل نیاز به هیچگونه سوراخ کاری بر روی درب شیشه ای نمی باشد و به راحتی قابل نصب است. شرکت تهران تابش مرکز تخصصی انواع قفل درب های اتوماتیک شیشه ای در تهران و همچنین نماینده ی قفل برقی در تهران و نمایندگی فروش انواع قفل درب برقی سکوریت و خدمات سرویس تعمیر قفل برقی میرال و نصب قفل سکوریت و سرویس دوره ای انواع قفل برقی درب های اتوماتیک شیشه ای یا سکوریت می باشد. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه قفل برقی درب سکوریت می توانید با متخصصان شرکت ما تماس حاصل نمایید تا آنها بهترین راهکارها را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند. شرکت تهران تابش به تیم مجرب وکارشناسان در زمینه قفل برقی در خدمت شما تهرانی های عزیز میباشد هدف ما جلب رضایتمندی شما میباشد.


قفل برقی مقابل در تهران

برای اطلاع بیشتر در خصوص قفل برقی مقابل توضیح مختصری در این زمینه میدهییم که با قفل برقی مقابل و کاربرد آن بیشتر آشنا شوید. قفل برقی مقابل به قفل منشی، قفل ریموتی، قفل اتاق مدیر عامل، قفل برقی کنترلی، قفل زبانه مقابل، قفل ریموت دار نیز شناخته می شود. از این قفل برقی برای درب اتاق مدیران، درب اتاق، درب پاسیو، طلا فروشی ها، استفاده می شود. قفل برقی مقابل به قفل لادری نیز مشهور است این قفل برقی توانایی نصب بر روی انواع درب ها میباشد و همچنین توانایی باز کردن قفل برقی بصورت ریموت یا اثر انگشت را دارد و این قفل برقی مقابل دارای دو عملکرد دستی و اتوماتیک می باشد خوشبختانه کلیه خدمات و نصب قفل برقی مقابل در تهران، غرب تهران و حتی تعمیر و سرویس دهی قفل برقی مقابل در تهران توسط کادر مجرب شرکت تهران تابش انجام میشود. شما می توانید جهت راهنمایی بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. تهران تابش در خدمت شماست.

قفل برقی مقابل درتهران | تهران تابش

قیمت قفل برقی در تهران | تهران تابش

قیمت قفل برقی در تهران

با توجه به اینکه قفل های برقی دارای تنوع زیادی میباشند و نوع کاربرد آن نیز متفاوت است در نتیجه نمیتوان قیمت نهایی را اعلام کرد و بطور یقین یک قمیتی را بیان نمود چرا که ابتدا باید توجه داشت که نصب قفل برقی در تهران ممکن است کاری ساده به نظر برسد اما اگر توسط متخصص انجام نشود می تواند باعث اتصالی در سیم کشی برق ساختمان شود. هزینه نصب قفل برقی یا هزینه نصب قفل اتوماتیک در آپارتمان ها و دفاتر اداری، به میزان کار مورد نیاز سیم کشی و برقراری اتصالات و بعد نوع قفل بستگی دارد قیمت قفل برقی در تهران بسته به امکانات ی که هر قفل برقی دارد می تواند متفاوت باشد. قفل برقی برای باز کردن اتوماتیک در ساختمانها در فضاهای داخلی و خارجی و بر روی انواع دربهای ماشین رو یا درب پارکینگ و برای نفر رو حیاط کاربرد دارد. در سالهای اخیر استفاده از قفل های بدون کلید یا قفل برقی به سبب آسان بودن استفاده و امنیت نسبتا بالا در مقایسه با انواع دیگر قفل ها افزایش یافته است. نصب قفل برقی در ممکن است کاری ساده به نظربرسد اما اگر توسط متخصص انجام نشود می تواند باعث اتصالی در سیم کشی برق ساختمان شود. برای تعمیر قفل برقی در تهران نیز باید از یک تعمیر کار حرفه ای کمک گرفت. برای اطلاع از قیمت و هزینه قفل برقی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.