تهران تابش > قفل دیجیتال در تهران > نصب قفل دیجیتال در تهران
نصب قفل دیجیتال در تهران | تهران تابش

نصب قفل الکترونیک در تهران

نصب قفل الکترونیک در تهران | تهران تابش

برای من که بارها پیش آمده که به علت نداشتن کلید مدتها پشت درب خانه مانده ام و هر بار هم گرفتار دردسرهای عجیب و غریب هم شدم و بارها و بارها از جلسات کاری مهم جا ماندم، سر قرارهای دوستانه ام دیر رسیدم، دیرتر از همه پدر و مادرها به مدرسه دخترم رسیدم از این خاطر برای رفع این موانع درصدد یک راه حل بهینه و در عین حال مطابق با پیشرفت های امروزی شدم ان هم نصب قفل دیجیتال بود چرا که از دوستانم از مزیت های نصب آن را شنیده بودم لذا در صدد خرید و نصب قفل دیجیتال برآمدم، قفل های دیجیتال بخاطر مشخصات ویژه ای که دارند ما را بر این میدارند که مطابق با محل کار یا محل سکونت خود آن را انتخاب نماییم. شرکت تهران تابش در تهران با سابقه ی درخشان در زمینه نصب قفل دیجیتال یا هوشمند در تهران آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه انواع قفل دیجیتال در تهران به شما می باشد. برای ارتباط با نصابان قفل الکترونیک در تهران کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. در ضمن شرکت تهران تابش در زمینه تعمیر قفل دیجیتال در تهران و همچنین امور دیگر مربوط به قفل دیجیتال در تهران فعالیت می کند.


با نصب قفل الکترونیک چگونه به روند زندگی خود نظم ببخشیم؟

مواردی پیش می آید که ممکن است کلید را داخل منزل جا گذاشته و از همه بدتر اینکه کسی هم در منزل نباشد تا درب را برایتان باز کند شاید در نگاه اول این زمان ناچیز به نظر برسد اما برای آدم های پر مشغله همین زمان ها هم می تواند کلی در روز کاری آنها تاثیر گذار باشد. میشود با چند راه کار مناسب از شر این اتفاقات اعصاب خرد کن راحت شد تا بتوانیم بدون داشتن کلید هم درب را باز کنیم و با آرامش خاطر بیشتر به کارهای روزمره مان برسیم، یکی از راه هایی که برای رفع چنین مشکلی که همه ما با آن روبه رو شده ایم استفاده از قفل های الکترونیک یا دیجیتال است که نیازی به کلید و دردسرهای آن نیست فقط کافی است بدون همراه داشتن کلید فقط با یک اثر انگشت یا با ریموت یا از طریق راه دور با لمس دکمه روی موبایل یا ریموت درب باز شود. نصب قفل های هوشمند در عین سادگی خود ولی اگر در این زمینه تخصص لازم را نداشته باشید یا فرد غیر ماهری باشید برای نصب آن دچار مشکل می شوید پس بهتر است برای نصب قفل های الکترونیک از متخصصین در این زمینه استفاده کنید شرکت تهران تابش در تهران با داشتن تیم و کارشناسان مجرب و متخصص در نصب انواع قفل های دیجیتال هوشمند در تهران میباشد. شما می توانید در هرکجای استان تهران که هستید با نصابان قفل دیجیتال ما تماس گرفته تا در اسرع وقت به محل شما اعزام گردد.

نصب قفل الکترونیک یا دیجیتال در تهران | تهران تابش

مراحل نصب قفل دیجیتال:

۱- آماده کردن ابزار آلات و مطالعه کاتالوگ و راهنمایی نصب قفل دیجیتال
۲- اندازه گیری ضخامت درب
۳- مشخص کردن محل سوراخ
۴- سوراخ کردن درب با دریل
۵- سوراخ کردن درب با استفاده از دریل و مته مخصوص
۶- نصب بخش خارجی قفل دیجیتال
۷- نصب نگه دارنده بخش خارجی
۸- وصل کردن بخش خارجی به منبع جریان
۹- نصب سیستم داخلی
۱۰- محکم کردن پیچ ها
۱۱- نصب زبانه قفل دیجیتال

مراحل نصب قفل دیجیتال | تهران تابش

نصب قفل برقی دیجیتال برای درب های ضد سرقت در تهران

برای نصب هر گونه قفل دیجیتال درب های ضد سرقت و چوبی باید ویژگی های زیر را داشته باشد در غیر این صورت برای نصب قفل هوشمند با مشکل بر خواهید خورد، در نتیجه نصب قفل دیجیتال ضد سرقت با شرایط خاص امکان پذیراست.
برای نصب قفل الکترونیک ضد سرقت چه شرایطی نیاز است؟
۱- برای نصب نوع و جنس درب مشخص شود.
۲- ضخامت درب باید حتما ۵/۳ باشد.
۳- طول دم کلید یا شفت نباید از مرکز درب خارج شود.
۴- فاصله درب تا نقش و نگار آن باید حداقل ۱۲ سانتی متر باشد.


تهران تابش
هزینه نصب قفل هوشمند یا دیجیتال در تهران:
زمانی که شما قفل دیجیتال یا الکترونیک را برای ساختمان، محل کار و یا هر محل دیگر انتخاب کنید این سوال به وجود آید که هزینه نصب قفل الکترونیک چقدر است که آیا استفاده از قفل های دیجیتال مقرون به صرفه می باشد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از قفل های الکترونیک مقرون به صرفه می باشد یا خیر باید گفت که شما عزیزان کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا نصابان قفل هوشمند دیجیتال درتهران بهترین راهنمایی را به شما عزیزان انجام دهند تا شما با اطمینان خاطر از انتخاب خود روال کار خود را ادامه دهید. باید گفت که هزینه نصب قفل دیجیتال در تهران به عوامل زیر بستگی دارد:
۱- نوع فناوری موجود در قفل ها: هر چقدر مدل دستگیره ها و قفل ها پیشرفته تر باشد معمولا قیمت آن ها نیز بالاتر است.
۲- تعداد درها:
گاهی در پروژه هایی مانند مجتمع های مسکونی یا هتل ها، اگر تعداد درها و قفل ها زیاد باشد، هزینه نهایی قدری کاهش پیدا می کند.
توجه داشته باشید که پس از نصب قفل دیجیتال ممکن است مشکلاتی جزئی و پیش پا افتاده ای برای قفل به وجود آید که شاید به نظر برسد که قفل نیاز به سرویس دهی داشته باشد، شما برای تعمیر و یا سرویس دهی قفل دیجیتال در تهران نیز می توانید با متخصصان شرکت تهران تابش ارتباط برقرار نمایید تا آنها در کمترین زمان مشکل شما را برطرف نمایند.

نصاب قفل دیجیتال در تهران

نصب قفل دیجیتال بر خلاف اینکه ساده به نظر می رسد کار دشواری است و باید به فرد متخصص و ماهر سپرد چرا که نصب صحیح دستگاه در کارکرد آن و طول عمر وسیله تاثیر می گذارد از همین جهت پیشنهاد می دهیم برای نصب قفل دیجیتال خود با شرکت تهران تابش تماس بگیرید این شرکت با برخورداری از نصابان حرفه ای و آزموده نصب دستگاه شما را سریع و به نحو احسن انجام می دهد. تهران تابش افتخار دارد در همه ی ایام و به صورت ۲۴ ساعت در خدمت شما هم استانی های عزیز باشد.


نصب قفل برقی دیجیتال برای درب های ضد سرقت در تهران | تهران تابش

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.