تهران تابش > قفل دیجیتال در تهران
قفل دیجیتال در تهران | تهران تابش

کاربرد قفل دیجیتال در تهران

 قفل های دیجیتال یا هوشمند امروز با تنوع و نوع کاربردهای متفاوت خود در بازار وجود دارد و امروز همزمان با پیشرفت تکنولوژی شاهد قفل های الکترونیک یا دیجیتال هستیم و بخاطر امنیت و راحتی که نسبت قفل های قدیمی و سنتی دارد درخواست های زیادی را به خود اختصاص داده است این قفل های هوشمند یا اتوماتیک بخاطر سیستم امنیتی بالایی که دارد محاسن زیادی را به خود اختصاص داده و مراکز و اورگانهای خصوصی بخاطر حساسیت بالایی شغلی که دارند از این قفل های دیجیتال استفاده میکنند. شرکت تهران تابش نیز همگام با پیشرفت های الکترونیکی برای رفاه حال شما عزیزان آماده هرگونه خدمات در زمینه نصب قفل دیجیتال در تهران، تعمیر و سرویس قفل برقی الکترونیک در تهران و راهنمایی نصب، نمایندگی انواع قفل های برقی  دیجیتال یا  الکترونیک، فروش قفل های دیجیتال میباشد. جهت نصب قفل دیجیتال با ما در تماس باشید 


قفل الکترونیک یا دیجیتال | تهران تابش

قفل الکترونیک یا دیجیتال چیست؟

قفل دیجیتال یا همان قفل هوشمند قفلی است؟ کـه بـر روی انواع درب‌های ورودی آپارتمان یا ساختمان یا اداره جات یا محل کار به منظور دسترسی آسان وسریع و جهت افزایش امنیت وبه منظور زیبایی  بیشتر و قفل نمودن انواع درب ها نصب می‌گردد و با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش خاطر و امنیت هر چه بیشتر را به ارمغان می‌آورد. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی یا قفل دیجیتال و الکترونیکی داده است. به نقل دیگر می توان قفل هوشمند یا دیجیتال را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی، اثر انگشت و یا مگنت، تگ، درب منازل یا محل کار را باز و بسته می نماید که این یکی از مزایای قفل هوشمند یا دیجیتال می باشد.

قفل دیجیتال چیست و چه کاربرد های میتواند داشته باشد؟


قبل از خرید قفل دیجیتال باید از نحوی استفاده آن اطلاع داشته باشید تا بدانید کدام قفل با کدام مشخصات برای استفاده ی شما بهتر است در ابتدا انواع کاربرد آن را برای شما به مختصر بیان میکنیم از قفل دیجیتال را می توان در ساختمان های مسکونی و مکان های عمومی مانند، ادارات و مدرسه، بیمارستان ها استفاده کرد. این قفل می تواند یک برای کنترل دسترسی برای مکان هایی با نیاز به امنیت بالا مانند فرودگاه ها مفید می باشد، همچنین قفل های هوشمند راهی کم هزینه، راحت برای ایجاد امنیت برای ساختمان هایی است که نیاز به یک وسیله قابل اعتماد و کنترل کردن دسترسی دارند، اما به دلیل حجم ورود و خروج افراد در ساختمان دادن کلید به هر فرد دشوار می باشد. شما میتوانید برای خرید قفل هوشمند یا دیجیتال با کارشناسان ومتخصصان در این زمینه مشورت نمایید.


قفل دیجیتال چه ویژگی های دارد

با توجه به این ویژگی ها قفل های دیجیتال یا الکترونیک در نوع خود گزینه ی بسیار مناسب در جهت کنترل رفت و امد به خصوص در اماکن عمومی مانند ادارات و هتل ها و غیره می باشد. که امنیت و آسایش را برای زندگی زیبای شما فراهم می آورد از ویژگی های قفل دیجیتال این است که هنگام بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل می شود و تا زمانی که درب قفل است از بیرون ساختمان کسی نمی تواند بدون مجوز وارد شود اما از داخل ساختمان این امکان خروج وجود دارد فقط کافی است دستگیره را پایین بکشید تا در باز شود و پس از بستن درب مجدد درب به صورت خودکار قفل شود. در صورتی که قفل را به ریموت کنترل مجهز کرده باشید می توانید از آن به عنوان مجوز برای ورود و خروج ساختمان استفاده کنید. شرکت تهران تابش با نماینده فروش انواع قفل های دیجیتال با برند های مختلف دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که میتواند اسایش و امنیت را برای شما به ارمغان بگذارد.

ویژگی های قفل دیجیتال | تهران تابش

انواع قفل دیجیتال در تهران | تهران تابش

تهران تابش
قفل هوشمند یا دیجیتال چه قابلیت و ویژگی دارد ؟
از ویژگی های قفل دیجیتال یا الکترونیک این است که شما از به همراه داشتن کلید بی نیاز می شوید و لازم نیست نگران ماندن پشت درب منزل برای مدت های طولانی باشید، شما می توانید به راحتی درب محل سکونت یا محل کار خود را بدون زمان زیاد سریع و آسان باز کنید. از ویژگی های قفل دیجیتال این است که میتوانید به روش های مختلف قفل درب را باز کنید. قابلیت های قفل دیجیتال یا هوشمند عبارتند از:
۱ - باز کردن درب با تگ
۲ - باز کردن درب با کارت
۳ - باز کردن درب با تگ یا کارت
۴ - باز کردن درب با اثر انگشت

سیستم های قفل الکترونیک چگونه است ؟

تهران تابش
سیستم های قفل الکترونیک دارای امنیتی پیشرفته ای می باشند که در اصل امنیت محل کسب و کار شما و یامحل سکونت شما را افزایش می دهند که این سیستم امنیتی عبارتند از:
۱- سیستم ضد سرقت: اگر رمز عبور را چندین بار اشتباه وارد کنید یا به درب یا قفل هوشمند دیجیتال ضربه ای وارد کنید آلارم یا زنگ خطر دستگاه به صدا در می اید.
۲- سیستم ضد شوک: اگر با وارد کردن ولتاژ غیر مجاز را به قفل دیجیتال وارد کنید سیستم بصورت خودکار به مدت چند ثانیه خاموش می شود .
۳- مجهز به قفل کودک: یکی از دیگر مزایای این سیستم اینست که به شما کمک می کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودکان خود از منزل نباشید
۴- سیستم اعلام حریق:
در صورت ایجاد آتش سوزی در محل، دستگاه به شما هشدار می دهد.
۵- مجهز به قفل امنیتی: با فعال کردن سیستم امنیتی قفل الکترونیک کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی تواند به قفل هوشمند دسترسی پیدا کند

قفل الکترونیک را میتوان بر روی هر دربی نصب کرد؟ مشخصات آن چیست؟

 قفل های هوشمند یا همان قفل دیجیتال این مزیت را دارد که بر روی اکثر درب ها قابل نصب است. اما باید به این نکته توجه کنید که برای اطمینان از مناسب بودن درب مواردی جهت نصب قفل الکترونیک باید آنها را در نظر داشت. بعد از اینکه درب خود را مورد بررسی قرار دادید چنانچه تصمیم به تعویض درب دارید بهتر است با کسب اطلاع بیشتر آن را تعویض نمایید. این نکته لازم به ذکر است که ضخامت درب باید بین ۴ تا ۸ سانتی متر باشد و فاصله ی درب تا نقش و نگار آن باید حداقل ۱۰ سانتی متر باشد در غیر این صورت قبل از سفارش با شرکت تهران تابش در تهران تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم در این زمینه را کسب نمایید. شرکت تهران تابش آماده ارائه کلیه خدمات در جهت نمایندگی قفل دیجیتال در تهران، فروش قفل دیجیتال در تهران، نصب انواع قفل دیجیتال در تهران و تعمیر و سرویس انواع قفل دیجیتال در تهران و هر نوع قفل هوشمند یا دیجیتال در تهران می باشد. البته در هر صورت بهتر است که برای انتخاب دقیق تر با کارشناسان و تیم مجرب ما تماس بگیرید تا با اطلاع بیشتر قفل دیجیتال خود را خریداری و نصب نمایید.

قفل الکترونیک یا قفل دیجیتال در تهران | تهران تابش

قیمت قیمت قفل دیجیتال در تهران | تهران تابش

چه عواملی در قیمت قیمت قفل دیجیتال هوشمند تاثیر گذار است

قفل دیجیتال هم مانند هر کالای دیگری عوامل متعددی در تعیین قیمت دخیل می باشند به عنوان مثال چند موارد را اشاره میکنیم:
۱- نوع قفل هوشمند از نظر راه های دسترسی
۲- کشور سازنده قفل و اعتبار برند ان.
۳- سیستم های امنیتی قفل هوشمند
۴- جنس بدنه قفل های الکترونیکی
۵- طراحی و ظاهر قفل هوشمند
مطمئنا در خرید هر کالایی یکی از فاکتورهای مهم خرید، قیمت ان کالا ی مورد نظر می باشد، در مورد قفل دیجیتال هم این نکته رعایت می شود که معیاری مهم در انتخاب و خرید این نوع قفل ها می باشد.


چرا شرکت تهران تابش را برای خرید و خدمات قفل دیجیتال انتخاب کنیم؟

اگر شما در هنگام خرید با مشکل مواجه شدید و به علت های زیادی مخصوصا از نظر زمانی که ممکن است زمانی برای صرف کردن و گذراندن در بازارهارا نداشته باشید و از طرفی هم میخواهیم یک خرید سریع با حداقل زمان و از همه مهمتر با شناخت و اطمینان کافی خرید انجام دهیم کافیست با تهران تابش تماس بگیرید لذا شرکت تهران تابش با سابقه ای قرین به ده سال در زمینه فروش قفل دیجیتال و نصب انواع قفل های هوشمند و تعمیر انواع قفل الکترونیک و سرویس انواع آن با نمایندگی های معتبر همراه با کادری مجرب زیر نظر شرکت اماده کلیه خدمات برای شما همشهریان تهرانی عزیز میباشد. شرکت ما با ارائه گارانتی و ضمانت در زمینه نصب و تعمیر قفل های دیجیتال یا الکترونیک فعالیت می کند. برای انتخاب دقیق تر و مطمئن تر با کارشناسان ما تماس بگیرید و با طیب خاطر خرید و نصب قفل دیجیتال خود را به ما بسپارید. از اینکه ما را برای خرید و نصب قفل دیجیتال و یا تعمیر قفل دیجیتال خود برگزیدید سپاسگزاریم.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.