تهران تابش > طراحی و نصب روشنایی در تهران
طراحی و نصب روشنایی در تهران | تهران تابش

طراحی و نصب روشنایی در تهران

ضروری ترین نکات درباره ی طراحی روشنایی در تهران

 اساسی ترین مورد نصب روشنایی در تهران که یکی از امور اجتناب‌ ناپذیر در نورپردازی ساختمان جهت تأمین نور روشنایی است نصب روشنایی با اهداف تزئینی و کارکردی در ساختمان های عمومی و منازل انجام می‌شود نصب روشنایی درتهران در جاهای مختلفی مثل: فضاهای باز مانند پارک‌ها، بالکن و تراس، ورودی ساختمان‌ها، پشت‌بام، در لابی مجتمع‌ها، پارکینگ، در راه پله ها، حیاط، هتل‌ها و کوچه‌ها و خیابان‌ها و بسیاری از قسمت‌های دیگر استفاده می‌شود. و در محل‌های مختلف و ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت به‌ منظور روشن کردن محیط، تزئینات و یا به‌ منظور جلب ‌توجه اشخاص به آن مکان خاص، از نصب روشنایی استفاده می‌شود. مسئله‌ای که در طراحی روشنایی مصنوعی بایستی در نظر گرفت این است که اثر روشنایی روز در این نوع طراحی دخالت داده نشود تا سیستم روشنایی ما در شب یا زمان‌هایی که اثر روشنایی روز حداقل است کارایی کافی داشته باشد.


ایده ها و نوآوری در طراحی و نصب روشنایی در تهران | تهران تابش

ایده ها و نوآوری در طراحی و نصب روشنایی در تهران

همه ی ما میدانیم که نصب روشنایی در تهران با اهداف تزئینی و کارکردی در ساختمان های عمومی و منازل انجام می‌شود. برق کشی در کل فضاهای مشاع که معمولا با چراغ های تایمردار انجام می پذیرد و نصب چراغ راهروها، راه‌‌پله‌ها تا سالن‌های بزرگ و تالارها و خانه ها که برای داشتن نور کافی و دکوراسیون مطبوع به صورت همزمان از لامپ‌های هالوژنی استفاده می‌کنند. اگر چه با پیشرفت تکنولوژی نوع لامپ‌ها دائما در حال تغییر است و از روزگاری که لامپ های کم مصرف به بازار وارد شدند تا امروز که در انواع ال ای دی و اس ام دی می‌توانند در تجهیزات فنی و یا دکوراتیو این خدمات هم بهبود پیداکرده و همزمان با رشد بهینه‌ شدن مصرف به زیبایی هم رسیده‌اند و در نصب روشنایی درتهران مورد استفاده قرار بگیرند.


متخصصین نصب روشنایی در تهران

 شرکت تهران تابش با حضور متخصصین نصب روشنایی در تهران که در این شرکت مشغول به فعالیت هستند به منظور جایگزینی کردن روشنایی های مدل های قدیمی با انواع جدیدتر، تعمیر چراغ های موجود و نصب کلیه روشنایی های فضاهای مسکونی و تجاری سفارش های طراحی و نصب روشنایی را انجام می دهند. نصب روشنایی در فضاهای داخلی و خارجی مراکز تجاری و اداری، خانه ها انجام می گیرد. چه به منظور اضافه کردن روشنایی و یا تغییر در روشنایی های یک ساختمان قدیمی و چه برای طراحی و اجرای کل روشنایی ها یک ساختمان در حال ساخت، متخصصین سفارش های این خدمت را قیمت گذاری می کنند و پس از قیمت گذاری شما میتوانید تصمیم گیری نموده تا متخصصین شرکت تهران تابش کار خود را آغاز نمایند.

متخصصین نصب روشنایی در تهران | تهران تابش

شناسایی انواع روشنایی در تهران

شناسایی انواع روشنایی | تهران تابش

منظور از نوع روشنایی چیست؟ به انواع لامپ‌های پنل ال ای دی،  ال ای دی، هالوژنی، لامپ بخار جیوه، رشته‌ای، لامپ ال ای دی هوشمند، ریسمان ال ای دی، لامپ ال ای دی سقفی، ریسه شیلنگ ال ای دی، لامپ نئون، فلورسنت که هزینه و قیمت هریک از این لامپ ها متفاوت میباشد اشاره کرد. زمانی که بعد از بازسازی منزل نصب روشنایی به ‌منظور تعویض لامپ‌ها و چراغ‌های قدیمی با انواع روشنایی‌های مدرن صورت می‌گیرد از هزینه نصب کمتری برخوردار خواهد بود اگر نیاز به سیم‌کشی مجدد یا تغییر مکان پریزها و کلیدها یا مکان تأمین نیروی برق که باعث سیم‌کشی مجدد می‌شوند نداشته باشد و اگر نیاز به سیم‌کشی مجدد باشد باید قبل از گچ کاری و نقاشی صورت گرفته و بعد از پایان کار نصب روشنایی انجام شود از طرفی نوع نور پردازی در نصب روشنایی با توجه به کاربردی که دارد می تواند دسته‌بندی شود مثل نورپردازی کلی که صرفاً جهت تأمین روشنایی کلی محوطه هست که ازجمله‌ی آن می‌توان به نور افشان و لامپ‌های سقفی اشاره کرد یا نور پردازی کاربردی و همچنین نصب روشنایی دکوراتیو که به‌منظور تزئینات انجام می‌شود که هر کدام بر روی هزینه نصب روشنایی اثر متفاوتی می‌گذارد. از جمله عواملی که بر روی هزینه نصب روشنایی مؤثر است محل نصب روشنایی هست و میزان سهولت یا دشواری در دسترسی به آن محل جهت نصب، بنابراین هزینه نصب باید توسط متخصص مربوطه در زمینه الکتریکی ارائه گردد. ما در شرکت تهران تابش با سال ها تجربه و بهره گیری از متخصصین امر بهترین خدمات در باب طراحی و نصب روشنایی در تهران را به شما عزیزان ساکن تهران ارائه خواهیم نمود تا با طیب خاطر و خیال آسوده کارخود را به متخصصین ما بسپارید.


توضیحاتی در مورد طراحی و نصب روشنایی در تهران

قبل از اقدام به طراحی و نصب هرنوع روشنایی اقدام به دانستن مطالب کلی در مورد طراحی و نصب روشنایی درتهران باید به نکاتی به ظاهر ساده که می تواند در میزان هزینه و عمر بیشتر طراحی و نصب روشنایی در تهران تأثیرگذار است دقت لازم را مد نظر بگیرید. بسیاری از نکاتی است که در نگاه اول ممکن است از دید شما پنهان باشد. اما ما در اینجا به ذکر این نکات خواهیم پرداخت. به هنگام طراحی و نصب روشنایی در تهران بهتر است که از نصب روشنایی سنسور دار یا تایمر دار در بخش های مختلف به منظور کنترل بهینه‌ی انرژی و جلوگیری از هدر رفتن آن استفاده می‌گردد و یا از نصب روشنایی چراغ پایه‌دار که به شیوه‌ای تزئینی هست در قسمت ورودی‌ های اماکنی مانند رستوران‌ها، تالارها، هتل‌ها و یا درب حیاط‌ها و باغ‌ها استفاده می‌شود. از نگاهی دیگر از عواملی که بر روی هزینه طراحی و نصب روشنایی در تهران مؤثر است می‌توان به هزینه سیم‌کشی و متراژ آن، ارتفاع نصب یا ارتفاع سقف و همچنین حجم کار و نوع روشنایی اشاره کرد.

توضیحاتی در مورد طراحی و نصب روشنایی در تهران | تهران تابش

نوع روشنایی به کار رفته در طراحی و نصب روشنایی درتهران

نوع روشنایی به کار رفته در طراحی و نصب روشنایی در تهران | تهران تابش

از عوامل موثر در قیمت طراحی روشنایی، نصب چراغ و نوع لامپ و تجهیزات تامین کننده است. بعضی از روشنایی ها و چراغ ها نیاز به ترانس یا منابع دیگری دارند که در هنگام نصب چراغ نصب می‌شوند. لازم به توضیح است روشنایی‌هایی که در پارک ها یا فضاهای سبز و عمومی نصب می‌شوند سیستم های سیم کشی متنوع تری دارند و پروژه‌هایی هستند که هم از نظر زمانی و هم از نظر هزینه‌ای با پروژه‌های خانگی قابل مقایسه نیستند. البته در مورد طراحی فضای سبز این موضوع هم می‌تواند در یک قرارداد کلی با مجری فضای سبز مطرح گردیده و بنابراین نیازی به یک تیم مجزای برقکار وجود نخواهد داشت.


تغییر و تعویض یا جابجایی طراحی و نصب روشنایی در تهران

تعویض چراغ های قدیمی تر با مدل های جدید نسبت به وقتی که نیاز به سیم کشی و تغییر محل تامین نیروی برق هم وجود دارد به صرفه تر است. بیشترین سفارش هایی که در این زمینه ثبت و انجام میرسد مربوط به تغییر چراغ های مشاء ساختمان ها از حالت قدیمی و کلاسیک به انواع سنسوردار و حساس به حرکت است که تاثیر زیادی بر میزان مصرف انرژی و هزینه برق مصرفی ساختمان دارد. البته بسیاری از سفارش‌هایی که در این زمینه توسط متخصصین انجام می‌شود پس از تغییرات دکوراسیون منزل بازسازی است. اگرچه در این پروژه‌ها سعی می‌شود که حتی المکان محل کلیدها، پریز‌ها و چراغ ها عوض نشود که نیازی به سیم کشی برق مجدد وجود نداشته‌باشد، اما در غیر این صورت سیم کشی مجددا قبل از گچکاری و نقاشی انجام شده و نصب روشنایی ها و چراغها در پایان کار صورت می‌گیرد. شرکت تهران تابش تمامی خدمات مربوط به طراحی و نصب روشنایی در تهران با کیقیت ترین و بهترین کارایی در خدمت شما عزیزان تهرانی میباشد.

تغییر و تعویض یا جابجایی طراحی و نصب روشنایی در تهران | تهران تابش

طراحی روشنایی در تهران | تهران تابش

عوامل مهم در میزان هزینه طراحی و نصب روشنایی در تهران هزینه طراحی و نصب روشنایی به عواملی مثل ارتفاع سقف، میزان سیم کشی مورد نیاز، نوع روشنایی درخواستی از سوی مشتری و حجم کار بستگی دارد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در صورتیکه هیچ گونه سیم کشی برق در ساختمان انجام نشده باشد هزینه سیم کشی هم به اجرت کار اضافه می گردد. از جمله عوامل تاثیرگذار بر هزینه نصب چراغ و لوستر و روشنایی در ساختمان‌ها، محله است. بعد از محله نوبت به محل قرارگیری و نصب چراغ ها می‌رسد که بر هزینه کلی تاثیر بگذارد. به این صورت که هر چقدر محل نصب سخت تر باشد زمان بیشتری صرف نصب خواهد شد و در نتیجه هزینه کلی کار بالاتر می‌رود. در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید با تیم پشتیبان شرکت تهران تابش تماس گرفته تا شما را راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.