تهران تابش > تلفن سانترال در تهران > تعمیر تلفن سانترال در تهران
تعمیر تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

تعمیر تلفن سانترال در تهران

دستگاه تلفن سانترال نقش برجسته ای را در دنیای ارتباطات مدرن امروزی ایفا می کند. دستگاه سانترال به تلفن هایی گفته می شود که دارای قابلیت مدیریت چندین خط داخلی و شهری تنها با استفاده از یک دستگاه تلفن رومیزی است. برای مثال اگر در فروشگاه یا شرکت خود به دنبال سهولت در ارتباط با مشتریانتان دارای ۵ خط شهری باشید درنتیجه به ۵ دستگاه مجزای تلفن عادی نیاز خواهید داشت تا بتواند پاسخگوی کلیه ی خطوط باشد در صورتی که فضای کافی برای تعبیه ی آن ها بسیار زیاد خواهد بود به منظور برطرف ساختن چنین مشکل اساسی نیازمند تلفن های سانترال خواهید بود تا بدون نیاز به ۵ دستگاه مجزای تلفن رومیزی و تنها با تهیه ی یک عدد تلفن سانترال تمامی ارتباطات این ۵ خط تلفن بدون اعمال هزینه ی اضافه برای تماس ها و فضای بسیار زیاد انجام می گردد. این دستگاه نیز همچون سایر دستگاه های الکترونیکی نیازمند سرویس پس از نصب خواهد بود. در نتیجه برای آسان تر شدن و پاسخگویی به این مسئله و رفع نیاز سرویس و تعمیر سانترال شهروندان تهرانی، شرکت تهران تابش آماده ی خدمت رسانی در کلیه امور  مرتبط با سرویس و تعمیر تلفن سانترال است. و همچنین در زمینه ی نصب تلفن سانترال در تهران و دیگر امور مربوط به تلفن سانترال در تهران به هم استانی ها خدمت رسانی می کند.

تعمیر تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

انواع خرابی تلفن سانترال

تعمیر تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

خرابی های تلفن سانترال به دو شکل سخت افزاری و نرم افزاری رخ می دهد که نیازمند تعمیر خواهد شد:
• آسیب های نرم افزاری: 
دستکاری به صورت عمدی یا سهوی توسط کاربران موجب بروز آسیب ها نرم افزاری می گردد. 
• آسیب های سخت افزاری:
o خرابی در سیم کشی
o خرابی برد اصلی تلفن سانترال: اغلب مربوط به پاور دستگاه به دلیل نوسانات شدید برق است که توصیه می گردد به منظور عدم بروز این مشکل، از محافظ برق استفاده شود.


خدمات تعمیر تلفن سانترال تهران

خدمات تعمیر تلفن سانترال تهران شامل سرویس هایی همچون عیب یابی گوشی دستگاه، تعمیر برد اصلی سانترال و همچنین تعمیر و سرویس دستگاه تلفن سانترال است. خدمات تعمیر تلفن سانترال در تهران خصوصاً تعمیرات تلفن سانترال غرب تهران و شرق آن توسط شرکت تهران تابش شامل موارد زیر است:


بررسی مدار ها و بردهای اصلی دستگاه سانترال

سرویس رله های تعبیه شده روی مدار سانترال و  قطعات SMD

مسیریابی و ولتاژگیری برد دستگاه سانترال


مرتفع کردن اشکالات نصب و یا مشکلات کدهای دستگاه 

عیب یابی دستگاه سانترال از کار افتاده

بررسی کارآیی و ارتباطات دستگاه سانترال با گوشی تلفن


تعمیرکار تلفن سانترال در تهران

 توصیه می گردد که برای  سرویس و تعمیرات تلفن سانترال تهران به متخصصین و نمایندگی های معتبر دستگاه تلفن سانترال در تهران مراجعه نمایید که کلیه امور مربوط به سرویس و تعمیر را از صفر تا صد به همراه بالاترین کیفیت و بهترین شیوه تعمیر  انجام دهد. این مسئله تنها می بایست به عهده ی تعمیرکاران کارشناسی گذاشته شود که دارای علم و تجربه ی کافی در رابطه با دستگاه تلفن سانترال هستند.

تعمیر تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

هزینه تعمیر تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

هزینه تعمیر تلفن سانترال در تهران چگونه تعیین می شود؟

تلفن سانترال از دستگاه های پیچیده می باشد که ممکن است مانند دیگر دستگاه ها دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد و هزینه تعمیر از سولات مهم افراد می باشد اما برای قیمت تعمیر نمی توان هزینه معینی را ذکر کرد در صورتی که مشاوره رایگان نرم افزاری مشکل را بر طرف نسازد کارشناس باید بررسی سخت افزار را انجام دهد چرا که تعمیر کار با توجه به نوع خرابی که سطحی باشد یا نه و هزینه اجزا و وسایل که برای تعمیر استفاده می کند و اینکه خرابی مربوط به کدام قسمت دستگاه باشد و همچنین هزینه ایاب و ذهاب و مدت زمانی که باید وقت بگذارد هزینه را اعلام می کند، در صورت داشتن هر گونه سوال در این زمینه و دریافت خدمات لازم در زمینه تعمیر با شماره های درج شده در سایت تهران تابش تماس حاصل فرمایید.

چرا شرکت تهران نصاب را برای سرویس و تعمیر تلفن سانترال در تهران انتخاب کنیم؟

  • تعمیر دستگاه سانترال تهران از دیگر خدمات تخصصی توسط شرکت تهران تابش است. کلیه امور مرتبط به تعمیر سانترال تهران، هم به شکل تعمیر در محل نصب دستگاه سانترال و هم تعمیر در خود شرکت تهران تابش انجام می گیرد. این امر در راستای پاسخگویی به نیاز کاربران و شرایط آن ها با بهترین شیوه تعمیر انواع تلفن سانترال در تهران انجام می گیرد. تعمیرات دستگاه سانترال در شرکت تهران تابش صورت می پذیرد که نه تنها با استفاده از دانشِ تخصصی است بلکه به همراه ابزار و تجهیزات مطابق با تکنولوژی های به روز دنیا توسط تعمیرکاران حرفه ای و مجرب است. همین امر باعث می گردد تا تعمیرکاران کارشناس و کارآزموده شرکت تهران تابش کلیه ی خرابی ها و آسیب های تلفن سانترال شما تهرانیان عزیز را تعمیر نمایند. و می تواند در زمینه نصب تلفن سانترال در تهران و دیگر زمینه های مربوط به تلفن سانترال در تهران خدماتی را ارائه دهد.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.