تهران تابش > تلفن سانترال در تهران > نصب تلفن سانترال در تهران
نصب تلفن سانترال تهران | تهران تابش

نصب تلفن سانترال در تهران

شرکت تهران تابش به بهره گیری از نصابان ماهر و کارآزموده در کلیه امور مرتبط با نصب سیستم تلفن سانترال در تهران آماده خدمت رسانی در زمینه نصب و سرویس دستگاه اسنترالبه مشتریان خود است. از آنجایی که هر دستگاه تلفن سانترال طریقه ی خاص راه اندازی خود را دارا است، نصب این دستگاه نیز به متخصصین و کارشناسان دوره دیده نیاز دارد. با توجه به آنکه خدمات نصب دستگاه سانترال در تهران در شرکت تهران تابش با بهره گیری از گروهی متخصص متشکل از نصابان خبره و کارشناس با استفاده از به روزترین تکنولوژی انجام می گیرد، همین امر موجب شده تا کارشناسان شرکت تهران تابش قادر باشد هر یک از مرحله های راه اندازی، نصب و سرویس این دستگاه را به بهترین نحو ارائه دهند. هدف شرکت تهران تابش پیشبرد سطح خرید و فروش و نصب و سرویس تلفن سانترال در تهران به وسیله کارشناسان متخصص و مجرب است. نمایندگی تهران تابش با سابقه ای درخشان به همراه کارشناسان مجرب و همچنین بهره گیری از امکانات پیشرفته و تجهیزات به روز دنیا به جرأت می توان گفت که بهترین نمایندگی در کلیه امور نصب تلفن سانترال تهران و همچنین تعمیر تلفن سانترال در تهران و دیگر امور مربوط به تلفن سانترال در تهران محسوب می گردد.

نصب تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

نحوه ی نصب دستگاه سانترال تهران

برای نصب دستگاه اولین کار این است که قطعات تلفن سانترال با تخصص لازم راه اندازی گردد. دستگاه های سانترال، قطعه ای مرکزی دارند که محل نصب آن روی دیوار و یا در مکانی دور از گرد و غبار و دسترسی آب و در جایی نزدیک نقشه ی مخابراتیِ تعبیه می گردد. پس از نصب قطعه ی مرکزی نوبت به نصب خود دستگاه تلفن سانترال می رسد. طریقه ی راه اندازی خود دستگاه سانترال به نوع سیستم مورد استفاده که می تواند کم ظرفیت، پر ظرفیت، سانترال ثابت یا VOIP باشد بستگی دارد. در شرکت تهران تابش برای نصب، راه اندازی و پشتیبانی پس از فروش دستگاه پس از بررسی های کارشناسانه تخصصی ترین خدمات نصب و سرویس تلفن سانترال انجام می گردد. مراحل نصب دستگاه سانترال در تهران توسط شرکت تهران تابش به ترتیب در زیر آمده است:


مکان یابی نصب سانترال

مکان یابی محل نصب برروی دیوار و اندازه گیری فاصله آن از کف زمین وپست مخابراتی


طراحی نقشه مخابراتی

طراحی راه های خطوط مخابراتی از خط های ورودی تا خود دستگاه و تلفن پرسنل


سیم کشی و اتصالات داخلی و خارجی

انجام اتصالات سیم کشی داخلی و خارجی با توجه به دیجیتال، آنالوگ یا نوع هایبرید دستگاه سانترال توسط چندین زوج سیم


نصب تجهیزات جانبی 

نصب تجهیزات جانبی دستگاه و اتصال آنها به یک دیگر


تنظیمات سانترال

انجام تنظیمات سانترال توسط کامپیوتر یا خود گوشی تلفن


تماس پشتیبان

تماس پشتیبان برای پرس و جو از میزان رضایتمندی مشتری و چند و چون کار توسط نصابان

تهران تابش

نصاب تلفن سانترال در تهران

نصب تلفن سانترال نیاز به فردی با تجربه و حرفه ای دارد که آشنایی لازم را نسبت به اجزا و طریقه نصب تلفن سانترال داشته باشد چرا که نصب صحیح دستگاه در طول عمر و کارکرد آن تاثیر دارد. از آنجایی که سانترال پیچیدگی هایی دارد و برای نصب آن شخص متخصص باید دو فاکتور دانش فنی و مهارت تجربی را همراه با هم داشته باشد تا بتواند به نحو احسن تلفن سانترال را نصب نماید. در صورت نیاز به نصاب تلفن سانترال در تهران می توانید با شرکت تهران تابش تماس بگیرید این شرکت در کوتاه ترین زمان نیرو های متخصص خود را به محل اعزام می کند.


هزینه نصب تلفن سانترال در تهران

نصب تلفن سانترال هزینه مشخصی ندارد و بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که توسط کارشناسان بر آورد می شود که از مهم ترین این عوامل می توان به میزان سیم کشی لازم برای تلفن سانترال، برنامه ها و سرویس هایی که راه اندازی می شود و همچنین مدت زمانی که صرف می شود اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه نصب تلفن سانترال می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان در ارتباط باشید.

چرا شرکت تهران تابش را برای نصب تلفن سانترال در تهران انتخاب کنیم؟

نصب تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

از آنجایی که دستگاه مرکزی یا تلفن سانترال پاسخگو به انواع نیازهایی در راستای انجام تماس های داخل و خارجی متعدد درون شبکه ای به نحو احسنت است، انتخاب نوع سانترال مورد نظر و راه اندازی کارشناسانه با توجه به مدل تلفن سانترال از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور می بایست از کارشناسان حرفه ای و متخصص برای کلیه امور نصب و راه اندازی تلفن سانترال در تهران بهره جست.  شرکت تهران تابش نه تنها خرید و فروش با کیفیت ترین دستگاه های سانترال موجود در بازار را ارائه می دهد بلکه خدمات پس از فروش این دستگاه را از جمله راه اندازی و سرویس تلفن سانترال در تهران را نیز انجام می دهد.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.