تهران تابش > تلفن سانترال در تهران
تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

تلفن سانترال در تهران

تلفن مرکزی یا سانترال یک دستگاه تلفن اداری محسوب می گردد که وظیفه ی وصل کردن خط های تلفنی و تقسیم آن ها را برعهده دارد. همین طور توانایی منشی تلفنی هم در تلفن های مرکزی یا سانترال وجود دارد. تلفن های مرکزی در اماکن و ساختمان های اداری و تجاری مورد استقبال بیشتری واقع می گردد به دلیل آنکه این اماکن از چندین خط تلفنی برخوردار است  و پیرو آن هر کدام از این خطوط نیازمند دستگاه تلفن جداگانه ای است بنابراین مدیریت تمام خطوط تلفنی موجود و کنترل تماس ها برای رفتن به مقاصد مختلف تلفنی، باید مدیریت بشود به همین منظور یعنی کنترل چندین و چند خط تلفنی با یک دیگر تلفن های مرکزی یا سانترال به بازار عرضه گشت. شرکت تهران تابش که نمایندگی رسمی فروش تلفن سانترال تهران و خدمات پس از فروش تلفن سانترال تهران خصوصاً تلفن سانترال غرب تهران و شرق آن در کشورمان محسوب می گردد. در ارتباط با کلیه امور در مورد تهیه ی دستگاه سانترال تهران افتخار این را دارد که  توانسته است خدماتی در خور مشتریان سانترال تهران به شهروندان تهرانی گرامی عرضه نماید. در ضمن در زمینه های نصب تلفن سانترال در تهران و تعمیر تلفن سانترال در تهران نیز در سراسر استان خدمت رسانی می کند.

انواع سانترال در تهران

شرکت تهران تابش در کارنامه ی خود انواع پروژه های بسیار موفق را در کلیه امور تهیه انواع سانترال در تهران، نصب انواع سانترال در تهران و تعمیر انواع سانترال در تهران را  دارد و مفتخر است که در تمام این امور رضایت شهروندان گرامی تهرانی خود را جلب نموده است.

همان طور که مستحضر هستید تلفن سانترال در بازار بر دو نوع است:

- سانترال کم ظرفیت
که ۳ الی ۸ خط شهری و  ۸ الی ۲۴ خط داخلی دارد
- سانترال پرظرفیت
که ۸ الی ۶۴۰ خط شهری و ۱۶ الی ۹۶۰ خط داخلی دارد

قابلیت های تلفن سانترال

دستگاه های سانترال این قابلیت را به هر یک از کاربران می دهد که کدی اختصاصی و خطی اختصاصی را روی دستگاه تلفنشان داشته باشند که با اعمال کد شخصی هر یک از افراد، با وی تماس حاصل می گردد. همین طور اگر هر یک از افراد پرسنل در محیط نیازمند اتصال ارتباطات تلفنی با هم باشند به شکل رایگان تماس داخلی توسط تلفن سانترال و کدهای اختصاص یافته انجام می گردد.

 • اتصال ثابت و VoIP
 • سیستم تلفن مجازی
 • ذخیره و ضبط تماس ها در حافظه
 • منشی تلفنی -پست صوتی
 • بلک لیست
 • تماس های از دست رفته
 • دریافت تماس روی رایانه
 • استفاده از تلفن با گوشی موبایل
 • تماس گروهی (کنفرانسی)

تهران تابش

تاریخچه تلفن سانترال

در روزگار پیشین سیستم هایی مبنی بر اتصال چندین خط تلفن به یک دیگر اختراع شد که توسط نیروی انسانی کنترل می گشت. این دستگاه های قدیمی با بهره گیری از زوج سیم در مکانی نزدیک به ساختمان ها، فروشگاه ها و یا ادارات نصب می گردد و کسی که متصدی دستگاه بوده است چندین خط را به هم وصل می نمود. با گذشت زمان و بیشتر شدن خط های تلفنی بیش از قبل و همینطور پیشرفت تکنولوژی سیستمی اختراع گشت که همچون یک مخابرات کوچک وظیفه ی اتصال خط های تلفنی را برای انواع داخلی های ساختمانی به عهده گرفت. فایده اختراع این دستگاه مرکزی نسبت به نوع قدیمی دستگاه در این است که عملکرد آن خودکار است و درنتیجه دیگر نیازی به هیچ نیروی انسانی نخواهد بود.

تجهیزات سانترال در تهران

دستگاه سانترال

این دستگاه تعداد خطوط داخلی و شهری را تعیین می کند.


گوشی های تلفن

مدل دستگاه را بر اساس کاربری کارمندی، کاربری مدیریتی و کاربری منشی تلفنی تعیین می کند.


کارت های تلفن

این کارت ها روی سیستم مرکزی واقع گشته است که خطوط شهری و داخلی را به مرکز تلفن وصل می کند


تجهیزات جانبی دستگاه

تجهیزاتی که وظیفه ی ضبط مکالمه ها و یا صندوقی صوتی به منظور گزارش تماس ها را به عهده دارد.

تلفن سانترال در تهران | تهران تابش

سانترال دست دوم تهران

سیستم های تلفن سانترال با پیشرفت روز افزون تکنولوژی همگام است، بنابراین کاربرد تلفن های سانترال دست دوم از دستگاه های سانترال به روز کمتر خواهد بود، در نتیجه هم اکنون دستگاه های سانترال دست دوم در شرکت تهران تابش  با قیمتی پایین تر عرضه می گردد. این نمایندگی با توجه به آنکه دستگاه تلفن سانترال دست دوم نیز پاسخگوی نیاز مشتریان است، آماده به خدمت رسانی در راستای ارائه ی دستگاه دست دوم سانترال است.


فروش سانترال دست دوم تهران

شرکت تهران تابش نمایندگی رسمی دستگاه های تلفن مرکزی یا سانترال تهران به همراه سابقه ای درخشان در راستای فروش، راه اندازی و سرویس تلفن سانترال دست دوم، و تعمیر دستگاه تلفن سانترال دست دوم تهران و خرید سیستم سانترال دست دوم تهران فعالیت می کند. 

خدمات تلفن سانترال کارکرده

 • خرید و فر وش دستگاه سانترال دست دوم
 • خرید و فروش تجهیزات تلفن سانترال دست دوم
 • خرید و فروش کارت های سانترال کارکرده و قدیمی
 • تعویض تلفن سانترال دست دوم و تجهیزات آن
 • خرید و فروش با مهلت تست
 • تضمین و پشتیبانی در شرکت تهران تابش

تلفن سانترال در شرق تهران | تهران تابش
تلفن سانترال در غرب تهران | تهران تابش
تلفن سانترال دست دوم در تهران | تهران تابش

چرا شرکت تهران تابش را برای تمامی امور تلفن سانترال در تهران انتخاب کنیم؟

شرکت تهران تابش نمایندگی تخصصی در تمامی امور مربوط به تلفن سانترال در تهران همگام با علم به روز شده و تجهیزات و قطعات با تکنولوژی روز دنیا با هدف فروش این دستگاه است. شرکت تهران تابش با بهره گیری از تکنسین های متخصص، آماده خدمت رسانی در کلیه ی امور در زمینه ی خرید و فروش، نصب و راه اندازی و سرویس و تعمیر دستگاه تلفن سانترال است. شرکت تهران تابش در کارنامه ی خود دارای پروژه های موفق بسیار زیادی در سراسر استان تهران است. این پروژه ها در رابطه با خرید و فروش، راه اندازی و نصب و همین طور سرویس و تعمیر تلفن سانترال تهران برای ساختمان ها با کاربری های گوناگون مسکونی، تجاری و اداری بوده است. شرکت تهران تابش با سابقه ای درخشان فعالیت در کلیه امور مرتبط با انواع مختلف تلفن سانترال در تهران و با استفاده از متخصصین مجرب و حرفه ای توانسته جایگاه چشم گیر و بالایی در بین مشتریان خود داشته باشد و رضایت همشهریان تهرانی عزیز را در زمینه ی تهیه ی تجهیزات سانترال در تهران و همین طور خرید و فروش دستگاه سانترال دست دوم تهران نیز به دست آورد.

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.