تهران تابش > آنتن مرکزی در تهران
آنتن مرکزی در تهران | تهران تابش

راه اندازی و نصب آنتن مرکزی در تهران

آنتن مرکزی  تهران | تهران تابش

 آنتن مرکزی ماهواره یک سیستم کامل برای دریافت سیگنال‌های تلویزیونی، تقسیم و انتقال ،تقویت، آن به واحدهای مختلف است. ویژگی دیگر آنتن مرکزی بجای آنتن‌های معمولی است. این آنتن‌ها همچنین امکان توسعه و ساخت یک شبکه تلویزونی ویژه برای ساختمان را در اختیار شما قرار می‌دهند؛ که از طریق آن می‌توان به پخش ویدئوهای مورد نظر در یک شبکه ویژه برای افراد ساختمان پرداخت.ساده‌ترین ویژگی آن است که کمک می‌کند بی‌نظمی آنتن‌های شخصی و کابل‌کشی آنها، چهره ساختمان را دچار مشکل نکند. البته این آنتن ویژگی‌های مثبت دیگری نیز دارد. به عنوان مثال مقرون به صرفه بودن آن برای کلیه واحدها، کیفیت بالای سیگنال‌های دریافتی و تعمیر و نگهداری آسان آن، از ویژگی‌هایی است که استفاده از این تکنولوژی را برای برج‌های مسکونی و اداری مطلوب می‌کند. کیفیت نمایش یکسان، بدون نوسان و با کمترین نویز،  آنتن مرکزی در واقع یک وسیله تک و مجزا نیست و از چندین بخش متفاوت تشکیل شده است. که این بخش ها به صورت زیر می باشد:


آنتن مرکزی چیست؟


تقریبا با افزایش آپارتمان نشینی و ساخت و ساز مجتمع های مسکونی و همزمان با آن پیشرفت تکنولوژی آنتن مرکزی جای خود را به آنتن های معمولی داد تا هر مجتمع تنها با یک آنتن مرکزی بتواند اطلاعات صدا و سیما را دریافت نماید. آنتن مرکزی یکی از تکنولوژی‌های محبوب در برج‌ها و ساختمان‌های پر واحد است. طبیعتا در چنین ساختمان‌هایی هر واحد نمی‌تواند به طور مستقل اقدام به نصب آنتن و کابل‌کشی کند چرا که این امر موجب بی نظمی زیادی در مجتمع خواهد شد. شرکت تهران تابش با سابقه درخشان در زمینه نصب و تعمیر و راه اندازی آنتن مرکزی در تهران میباشد جهت هماهنگی برای تعمیر یا نصب آنتن مرکزی در تهران با ما در تماس باشید. 

را اندازی و نصب آنتن مرکزی در تهران | تهران تابش

بخش تقویت

بخش انتقال

بخش دریافت و  تقسیم

انواع سیستم‌‌های آنتن مرکزی

انواع سیستم‌‌های آنتن مرکزی |تهران تابش

سیستم‌های متفاوت آنتن مرکزی


سیستم SMATV:
این سیستم دقیقا عملکردی مشابه با MATV دارد، با این تفاوت که می‌توان در آن سیگنال‌های ماهواره را هم دریافت کرد.
سیستم MATV:
از این نوع سیستم برای دریافت، تقویت و توزیع سیگنال‌ها در برخی باندهای مختلف نظیر UHF بهره گرفته می‌شود. در صورتی که از این سیستم استفاده کنید، سیگنال‌های تلویزیونی در گیرنده‌های شما بدون هیچ نویزی و خیلی شفاف دریافت خواهند شد.
سیستم CCTV:
در این نوع نیز تمامی سیگنال‌های ویدئویی (نظیر دوربین‌های مداربسته و تمامی لوازم پخش صدا و تصویر) توسط مدولاتور بر روی باندهایی که خالی باشند، مدوله شده و به وسیله میکسر به ۳ سیستمی که پیش‌تر با آن‌ها آشنا شدید، اضافه می‌شوند. در نتیجه می‌توانید تصاویر را بر روی کانال‌های تلویزیونی مشاهده کنید.
سیستم CATV: در این نوع خاص سیگنال‌های تلویزیونی از مرکز تولید شده و پس از تقویت توسط کابل به گیرنده‌ها ارسال خواهد شد.


نصب آنتن مرکزی در تهران


 اگر هر آپارتمان‌ها بخواهد به‌صورت مجزا و مستقیم از یک آنتن جداگانه استفاده کند با مشکلات متعددی رو‌به‌رو خواهد بود. برای همین منظور بهتر است که از آنتن مرکزی استفاده کرد. از جمله این مشکلاتی که ممکن است با نصب یک آنتن مجزا برای هر واحد اشاره کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- آسیب رساندن به زیبایی و نمای کلی ساختمان
- مشکلات متعدد در سیم‌کشی از آنتن به سمت خانه‌
- هزینه زیاد نصب آنتن برای هر خانه
- فضای محدود پشت‌بام برای نصب چندین آنتن مجزا به تعداد خانه‌ها
- تاثیر متقابل آنتن‌ها بر روی یکدیگر و احتمال بوجود آمدن اختلال در دریافت سیگنال‌ها
-دسترسی سخت به پشت‌بام در برج‌های بلند
جهت نصب و راه اندازی بهینه آنتن مرکزی در ساختمان یا آپارتمان خود میتوانید از کارشناسان مجرب ما در این زمینه کمک گرفته تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

نصب آنتن مرکزی در تهران | تهران تابش

قیمت نصب آنتن مرکزی در تهران :


اکثرا اولین چیزی که هر فردی قبل از اقدام نصب و یا تعمیر و خرید آنتن در ذهن ایجاد می شود اطلاع از قیمت و هزینه ی آن میباشد، همچنین کاربران بسیاری برای قیمت آنتن مرکزی ،قیمت آنتن مرکزی ماهواره ،هزینه نصب آنتن مرکزی ماهواره ،  قیمت آمپلی فایر آنتن مرکزی، قیمت آنتن مرکزی آپارتمان و سایر موارد دیگر با ما در تماس هستند . اما متاسفانه ما نمیتوانیم قیمت نهایی و تضمین شده ای را به آنها اعلام کنیم. قیمت اصلی را نصاب آنتن مرکزی در تهران پس از بازدید و نصب مشخص میکند و ما پس از این که شما تماس گرفتید، و در صورت نصب صددر صد شما ما با نصاب آنتن مرکزی در تهران صحبت کرده و نزدیکترین نیروی نصاب آنتن مرکزی را به محل شما اعزام می کنیم.شما میتوانید از بایت کار نصابان ما اطمینان داشته و با خیال آسوده کار خود را به آنها واگذار نمایید.


قیمت نصب آنتن مرکزی در تهران | تهران تابش

خدمات ارائه شده توسط نصابان آنتن مرکزی در تهران تابش:

آنتن مرکزی در تهران | تهران تابش

از جمله خدمات شرکت تهران تابش در تهران عبارتند از :
- نصب آنتن مرکزی در تهران
- فروش آنتن مرکزی در تهران
- تعمیر و سرویس کردن آنتن مرکزی در تهران
- تعویض سیستم آنتن مرکزی قدیمی با سیستم آنتن مرکزی جدید
- تنظیم گیرندهای تلویزیونی 
باتوجه به اینکه شرکت تهران تابش تهران یکی از معتبرترین نمایندگی آنتن مرکزی در تهران می باشد شما عزیزان می توانید تنها با یک تماس از خدمات این شرکت در این زمینه استفاده کنید درصورت داشتن هرگونه نارضایتی از خدمات ارائه شده توسط تکنسین های این شرکت کافی است شما با یک تماس این موضوع را به تیم ما انتقال دهید تا این موضوع پیگیری شود و رضایت شما جلب شود. 

بیشتر بخوانیم

تمامی حقوق این سایت متعلق به تهران تابش می باشد.